Hız ve hat zayıflaması

Aşırı derecede bi anda hızım düştü ve hat zayıflaması arttı iç kablo tesiststını kontrol ettim herhangi bir sıkıntı yok.
Türk Telekom’da gözüken alt yapı numaram nedir ona nerden ulaşabilirim Türk Telekom’da çalışan tanıdıklarım var onlardan destek alayım.

Teknik bilgiler devre numarası

Yok adamların sisteminde devre numaram gözükmüyor.

Birden fazla konu açmanıza gerek yok. @emircansivri burdan devam edin, diğer konunuz silindi.

Neden niçin birden fazla konu açmak yasakmı ben burda şikayetimi dile getiriyorum sizin yaptığınız diğer konunuz silindi burdan devam edin :triumph:

Birden fazla konu açmanız çözümü hızlandırmayacak. Online İşlemler (OİM) bölümünden destek talebi açın.

1 Beğeni

Valla varya şuan bile güldürüyorsunuz ya ne diyim ben oysaki o kafadar şey boşuna yazdım diğer konuya bakın.
Destek talebi açmadan neden burda konu açayım sabah 9 dan berri uğraşıyorum 9 dan bu yana

Eeee yeter ya kaç gün oldu hala ne gelen ne giden var cidden yeter iç tesisatımı kaç kere yeniledim ankastre kutusundan binama gelen kablo sıkıntılı diyorum ona rağmen çözünmüyor.
Yeter bu günde olmassa beraberimde getirdiğim kişilerle başka iss geçicem.

ankastre kutusu zaten sizin binada olur. acaba yanlış mı ifade ettiniz. direkteki dağıtıcı kutudan ya da saha dolabından gelen kablo demek istediniz sanırım.
ankastre kutusundan daireme gelen kablo demek istediyseniz zaten o kısım iç tesisat olarak geçiyor ve telekom ilgilenmiyor. TurkNet ise ücretli ekip istemeniz durumunda müdahale ediyor.

Müstakil bir evde oturuyorum direkten geliyor kablo iç tesisat birleşimde ek var.

1 Beğeni

benim bağlantı da sizinle aynı.

sıkıntı yok derken gözle mi kontrol ettiniz yoksa teknik olarak mı kontrol ettiniz. bende de bi anda aşırı kopma meydana gelmişti. direkten gelen kabloya bağlanan benim kablonun ucundan kısaltıp tekrar ekleme yaptım kopmalar birden kesilmişti. yani sadece gözle bakarak sıkıntı yok derseniz bir şeyleri atlamış olabilirsiniz.

1 Beğeni

Evliya değiliz ya gözümüzle oldu bittiye getirelim.

1 Beğeni

Sonunda beni anlayan çıktı en başında sorunun nerde olduğunu söyledim zaten bu gün Türk nettten gelip rapor tutular buda görseli.

Burada da aynı şeyi söylemiştik. Hız düşük adımından kayıt açılınca Telekom ekipleri orada da kontrol sağlarlar. Direğe çıkartana kadar kayıt açmalısınız

Yaw sabır diyorum sabır ya adrese gelip ankastre kutusundan binama kadar gelen kabloyu değiştirmek bu kadarmı zor amk.
Çileden çıkardılar yemin ediyorum 3 hafta olacak ya 3 haftaaaaaa.

Kablo kopmadan değişmezler. Direk devrilmeden yeni direk koymazlar. Saha dolabı kullanılmaz hale gelmeden değişmezler

2 Beğeni

Göksel Hocam, o dediklerinin olması için kasırga tayfun olması lazım. ya da el nino internet aboneliği için başvurması lazım. :joy: :joy: :joy:
@gokselbasol

1 Beğeni

Yooo alkollü sürücüler yeterli oluyor :joy:

2 Beğeni

O zaman sabote edicez anlaşılan yemin ediyorum varya içimden ettigim küfürleri siz düşünün.