Hız ve alt yapıı sorunuu

merhaba zafer mahallesı eflatun sokak ikamet ediyorum
alt yapı adsl santralle olan uzaklık 2km internet hızmı 5 mps 4 mps indirme 0,9 0,7 degişiyor arada gidiyor ebabıl kusu gıbı 2 gun sonra geliyor TurkNet ekıbıne sesımı duyurmak ıstıyorum 5 senedır musterınızım vdsl gecısımı yapın lütfen telekom kontak kurup
senelerdır vdsl gecmek ıcın ugrasıyorum olmuyor ne alt yapı var nede bos port
türktelekoma dilekce versem port veya dolap kurarlarmı bilgisii olan yazabılırmı?

Maalesef port olmadığı için vdsl geçiş yapılamaz. Yerel altyapı sağlayıcısının yeni dolap koyması veya kapasite artırımı yapması gerekiyor. Bölgenizde Vdsl dolap var ise Telekom müdürlüğüne giderek port dilekçesinde bulunabilirsiniz.

Hocam İstanbul bahçelievler zafer mahallesi değil mi ? Eğer burası ise türktelekom mahalleye VDSL için saha dolapları koyuyor zaten. Hadi bunu geçin

Zafer mahallesine TurkNet gigafiber geliyor. Mahalle 2021 planları içerisinde. Hayırlı olsun…

1 Beğeni

Merhabalar, keşke VDSL portların sayılarını tüm bölgelerde arttırsalar da TurkNet her bölgeye VDSL hızları ile hizmet verebilse… Ne yazık ki bu durum bizim elimizde değil. Biz sadece sizin için boş VDSL portu takibi yapabiliriz. Ancak boş VDSL portu yoksa sizin için bir işelm yapamayız. Beklemede kalırız. İsterseniz siz bu talebinizi bulunduğunuz bölgedeki “TurkTelekom Bölge Müdürlüğüne” giderek VDSL port talebiniz ile ilgili bir dilekçe verin. Sözlü olarak iletişime geçin. En hızlı şekilde böyle yaparak sonuç alabilirsiniz.

1 Beğeni

Karabük/Safranbolu’ya, yapa altyapısı gelse keşke.