Hız sorunu vb

Merhaba arkadaşlar türk Telekom kullanıyorum Küçükçekmece/istasyon mh. Oturuyorum fakat hızım arada cakiliyor online oyunlarda pingim uçuyor oynayamiyorum 50 mbps VDSL kullanıyorum ama Max 35 aliyorum o bile zor hat değerlerim rezalet sanırım türk Telekom Max 1000 mbps veriyor fiber ama taahhüt bitmeden gecemiyoruz sanırım TurkNet geçerdim ama oda Max 100 destekliyor gigafiber gelse güzel olurdu sanırım hat değerlerinddn dolayı böyle
IMG_20221224_174258_434

Telefondan hemen bir kayıt açın arıza için. Ekipler gelip bilgi versinler. Hat değerlerine göre hattınız felaket durumda. büyük ihtimalle iç tesisatta problem var, modeme gelen kabloyu kontrol edin diyebilirim. Hat değerlerinde de görüldüğü üzere aşırı bir zayıflama var ve oluşan hata sayısı almış başını gitmiş. Yaşadığınız bu hız düşümü modemin artık hataları telafi edemeyip şişmesi ile ilgili. Bu sorun tesisat veya hattın kötü olması ile ilgili. kaydınızı oluşturun ve iç tesisatı kontrol edin. Ek olarak binada fiber altyapı hazır ise ve mevcut tarifeniz fiberden (kampanyalı olarak) daha ucuz ise fiber tarifeye geçişiniz yapılabilir. Bu bilgiyi yine Telekom Müşteri hizmetleri üzerinden alabilirsiniz

Fiber var galiba türk Telekom Max 1000 mbps olarak

Bu arada taahhüt bitmeden direk geçiş yapabiliyormuyuz fibere bir 9 ay var daha çünkü

Selamlar @Kadir1, geçiş yapabilirsiniz. Altyapınızda GigaFiber var ise geçişte cayma bedelinin 1000 TL’sini eşit taksitlerle faturanıza indirim olarak yansıtıyoruz. GigaFiber dışındaki diğer altyapılarda 240 TL’ye kadar cayma bedelini faturanıza indirim olarak yansıtıyoruz. 0(850) 288 80 81 & Başka Operatörden Geçiş — TurkNet bağlantıları size yardımcı olacak.