Hız profili

arkadaşlar selam, TurkNet bana 10 tl farkla 50/4 hız veriyor bu hızın profili 55-65 arasında olduğunu bir arkadaşım söyledi bu doğrumu mu max 50 mi alabilirim ? TurkNet hızı 50 ye mi sabitliyor? altyapım 68 e kadar destekliyor.

50 Mbps paket alırsanız 50Mbps üstü hız gelmez. Eğer özel olarak kaydınızın içinde talep ederseniz 75Mbps’e geçirilebilirsiniz ama o zamanda hattınızın kopma ihtimali var. Eğer buraya değerlerinizi atarsanız ona göre bir şeyler de söyleyebiliriz tabii.

1 Beğeni

değerleri hız testini mi atayım modem arayüzünü mü

1 Beğeni

Modem hat değerlerinizi atarsanız yardımcı olayım

2 Beğeni

Bence öncelikle kayıt açıp VDSL 35Mbps paketine geçiş isteyin. Eğer sonra bir sıkıntı çıkmazsa ve değerlerinizi buraya tekrar atarsanız duruma göre size bir şeyler diyebiliriz.

1 Beğeni

şu an türk telekom kullanıyorum paketini yükseltmek istediğimde tekrar taahhüt imzalamam gerekiyormuş

1 Beğeni

Anladım. Eğer TurkNet’e geçecekseniz süreçle ilgili burada size daha iyi yardımcı olabiliriz.

2 Beğeni
  1. ayda taahhütüm bitiyor geçmek istiyorum daha sonra tekrar bir konu açarım yardım ettiğiniz için teşekkür ederim

Rica ederim :slight_smile: Taahhüdünüzün bitimine kısa bir süre kala eğer TurkNet’e geçecek olursanız 120 lirasını TurkNet faturanızdan 6 aya bölerek o faturayı düşüyor. Geçecekken aklınızda bulunsun :wink:

2 Beğeni

ADSL profilde olduğunuz için VDSL yorumu sağlıklı olmaz malesef. Önce VDSL gecişi yapmanız, daha sonra VDSL profilde oluşan hat değerlerinizi bizimle paylaşmanız gerekiyor.

1 Beğeni