Hız problemi ve Snr Sorunu

image Öncelikle şurada göreceğiniz üzere noise marginlerim yani snr değerlerim 7-10 arasında gidip geliyor buda internetimde kopmalara sebep oluyor. Sanırsam 5. ayım TurkNet ile beraber ilk 3 ay hiç bir problem yaşamadım fakat şu anda altyapımın desteklediği hız 70 mbps olmasına rağmen 35-42 arası bir internet alıyorum. Onuda geçtim gece en aktif olduğum zamanlarda önemli şeyler yaparken kopma yaşıyorum. Bunun üzerine desteğe başvurdum TürkTelekom’a ilettiler fakat TT bunun altyapı kaynaklı olduğunu ve altyapının bu hızı kaldıramadığını söyledi. Fakat önceden SupOn*e de çalışan birisi olarak altyapımı kendim kontrol ettiğimde tekrar 68 mbps kadar bağlantı sağlayabildiğini gördüm. Lütfen hızım düşecekse snr değerim artsın en azından bağlantımda kopya yaşamayayım.

Ayni sorunu yaşıyorum 66 Mbps i destekleyen altyapım var snr değerlerim 17ye 8. İnternete 5 gündür giremiyorum. PC baglanmiylr bile.dns probed finished no internet hatası alıyorum sürekli. Actigim destek kayıtlarinida sürekli kopma yok diyip kapatıyorlar. Hiç memnun değilim

işin garip ve komik yanı 70 mbps alır iken snr değerim 17 idi :smiley:

Bende 35 mbpste iken internetim çok çok kötüydü. 50 ye yukseltince düzeldi sonra komple gitti jdjdjf. güzel hizmet veriyorlar Allah var. Hasar kaydı bıraktım kaç defa internetiniz var hadi Allah’a emanet diyip kapatıyorlar. Biraz daha bekleyeceğim düzelmezse aboneliği iptal edicem. Sınavım var mal gibi bunlarla uğraşıyorum