Hız problemi süreç hakkında gelişmeler

Hız problemi yaşıyor idim. Yine her zaman ki gibi TT portumu başkasına verdiğinden dolayı 98 mbps den 68 lere düştüm. Arıza kaydı açmıştım 4 gündür uğraşıyorum. Bugün TurkNet tarafından arıza kaydıma cevap veren İzzettin diye bir arkadaş aradı. Sorunun iç tesisat olduğunu bildirdi. TT öyle demiş. Bende tabi bilgim dahilinde öyle birşey olmadığını, gelip iç tesisatıma dahi bakmadılarını, sadece saha dolabına bakıp gittiklerini ilettim. Klasik cevaplar kısacası. Sonra İzzettin bey yerinde ekip gönderelim dedi. Bende dedim kusura bakmayın yerinde ekiplere güvenmiyorum. Ama siz bu dediklerimi TT ye iletin dedim. Saha dolabını gören kameram var ve olaya şahit olan komşularım var. TT ekibi demiş ki “boş ver et oldu de geç” diye bir konuşma geçirmişler. Bunların hepsini aktardım İzzettin beye. Ayrıca tüm odalarda modemi denedigimi. Tüm odalar da sonuçların aynı olduğunu söyledim. Değerler de gece ve akşam herhangi bir oynama olmadığını, Ping vs hepsinin düzgün olduğunu da ilettim. Tekrar kayıt açtılar. Gelen TT ekibini yakalayabilir sen anca cozebilcem durumu. Yoksa yerinde ekip isteyeceğim. Fakat gelen TurkNet ekibi benden yana olur mu acaba ? Şimdi İzzettin bey kanıt olursa herşeyi daha rahat yaptırırız dedi ama ben şimdi TurkNet gelecek TT gelecek süreç uzayacak diye şuan istemedim. Olay budur.

Selamlar, yaşadığınız bu talihsiz olay nedeniyle üzgünüm :frowning: İnanın bu durum sadece sizin başınıza gelmiyordu. Firmanın densiz çalışanları işten kaçmak ve zorlanmamak için internet kullanıcılarını buna benzer olaylarla mağdur ediyor :frowning: Keşke bu konuda bir yaptırırımız olabilse…

İzzettin arkadaşımız muhtemelen bu konuyu sizin için takip etmeye başlamışlar. İsterseniz siz de sizin hizmetinizi için bu ithamda bulunan çalışanları bölgenizde bulunan bölge müdürlüğüne giderek şikayet edebilirsiniz.

Bu durum yüksek ihtimalle sizden önce de yaşanmıştır. Sizde yaşamışsınız ve ne yazık ki sizden sonrada yaşanmaya devam edecek…

1 Beğeni

yerinde destek ekibi istedim. Bakalım neler olacak. TT 2. Defa sorun ilk saha da dedi. Sonra iç tesisat dedi. Gelip bakmalarına rağmen. Şimdi yerinde ekip gelip gerçeği gördükten sonra kanıt olacak elimizde. Bakalım ozamam ne yapacak gevşekler göreceğiz. İzzettin beyi tanıyan varsa bı zahmet bana face den profilini atsın. Arkadaş gerçekten işini layıkıyla yapan birisi. Ona bı yemek ısmarlamak isterim Yemeksepetin den…