Hız Problemi özgür iletişim ekstra ve modem değerleriyle ilgili sorun

Bu hızı alamamamın nedeni ne tam olarak TurkNet arıza kaydı oluşturuyor iki de bir 2 3 defa adam geldi paketini değiştir dedi hızını düşür randıman alamazsın dedi en sonunda bölgesel arıza yaptı şuan arıza kaydıda oluşmuyor TurkNet yardımcı olamıyor ne yapmam lazım? bundan önce 35mbts/6mbts kesintisiz alıyordum ekstraya geçince böyle oldu?Ekran görüntüsü 2021-03-22 123317|612x500

Arıza Kaydı Teknik Durum Bilgileri

Arıza kaydı açıldığında Teknik Durum Bilgileri

Hat Fiziksel Durumu : AÇIK

Hat Yönetimsel Durumu : AÇIK

NmsHızProfil : 88064/8192/V

Upload Çıkış Gücü : -13.4

Download Çıkış Gücü : 14.5

Upload Kapasite Hızı : 735 kbps

Download Kapasite Hızı : 52728 kbps

Upload Mevcut Hızı : 833 kbps

Download Mevcut Hızı : 53394 kbps

Upload Noise Margin : 7.3 dB

Upload Attenuation : 5.8 dB

Download Noise Margin : 8.1 dB

DownloadAttenuation : 14.1 dB

Hattınız şuan 50mbps destekliyor. Altyapı sorgusunda daha yüksek hızları görüyorsanız iç tesisat kontrolü yapabilirsiniz. Çıkış gücü eksi değer almış kısa devre olabilir.

1 Beğeni

hattım 75 mbps destekliyor 35/6 alabiliyorsam kesintisiz 75 mbps alınca tesisat mı desteklememiş oluyor ?

Şuan modeminize ulaşan max hiz 50 olduğu için 75 alamazsınız. İç tesisat da ek vs varsa kaldırın.

1 Beğeni

İç tesisat hakkında bir bilgim yok elektrikçi mi çağırmam lazım bu sorun da sadece upload hızına mı etki ediyor 35 e geri dönersem sıkıntı düzelir mi sizce

Selamlar, @Hakan.Yildirim dediği gibi muhtemelen sorununuz iç tesisatınızdan kaynaklanıyor. İsterseniz bir elektirikçi çağırarak yardım alabilirsiniz.

1 Beğeni

Bana destekliyor dendi ben eğer 35/6 değerlerini alırsam eskisi gibi 35 download 6 upload alabilecek miyim yoksa telekom çalışanı gelip yine müdahale edecek mi