Hız düşümü yaşıyorum

Anlayışınız için ben size teşekkür ederim :pray: Benim görevim bu :muscle:

Şuan modemi izliyorum sinyal gelmeye çalışıyor :joy:

Gelem cevap türk telekom iş emri oluşturmuşlar saha ekibi gelicekmiş bu gelecek olan saha ekibi ücretli ekip mi ?

Hayır TT ekipleri gelip kontrol edecek.

Geldiklerinde haber verirler mi acaba ?

@EFG @ModeratriX bilgi alabilir miyim acaba ?

Hayır büyük ihtimalle kontrolü saha dolabında eğer sorun yoksa orada ankastrede yapıp gidecekler. Farklı bir şey olursa bilgi verirsiniz.

Ama kesinti olursa büyük ihtimalle geldiklerini anlarım sormamda ki sebep onlara fiber gelir mi sokağa onu soracağım mahallem de var da

1 Beğeni

Anladım umarım denk gelirsiniz. Ama en net ve doğru bilgiyi bağlı olduğunuz Telekom müdürlüğüne gidip alabilirsiniz.

Orası öylede müşterisi olmadığım için pek takmıyorlar

Söylemeyin siz de abone olduğunuzu :man_shrugging: fiber gelirse hemen abonelik yapacağınızı söyleyin. :face_with_hand_over_mouth:

Küçük yer olduğu için yaşadığım yer insan tanıyor :joy:

Eğer öyle Bir lokasyonda ikamet ediyor iseniz saha ekiplerinin de iletişim bilgilerini alın ki yine böyle bir sorunda net bilgi alırsınız.

Tamamdır almaya çalışacağım

1 Beğeni

Ekipler geldi ve hızımı 35 mbps sabitlediler gittiler sen burada 50 mbps nasıl alıyorsun dedi @ModeratriX

1 Beğeni

Konu beni aştığı için @EFG Bey e devrediyorum. Size bilgi verecektir müsait olduğunda.

Eski hat değerleri geri geldi mi peki?

Şuan 50 mbps yükseltti TurkNet

1 Beğeni

Fiber işini şordum dailerinizi fibere hazırlayın elektrikçi çağırıp hazırladıktan sonra biz çekeriz dedi

Binaya kadar fiberi getirsinler önce bir sonrası kolay. Bu arada eğer isteseniz ve bütçeniz müsait ise ankastreden daireye Cat kablo ile iç tesisatı yenileyebilirsiniz. (Eğer Cat çekili değilse)