Hız düşüklüğüve ttnet

merhaba ben tahhatütümde 75 mbps ile anlaştım sonra bana 20 mbps gelmeye başladı internetim daha sonra müşteri hizmetleri ile görüşünce türk telekom ile irtibata geçtiklerini ve binama gelen kutuya kadar hızda sıkıntı olmadığını söylediler ve kendim yaptıracağımı dediler elektrikçiyi aradım onlarda hangi servisten aldıysam onlar yapsın dedi ve şimdi aldığım hız 3 mbps yakında komple internet gidicek diye korkuyorum :slight_smile: yardımcı olursanız fikir ve düşüceleriniz ile

Merhaba, hoş geldiniz,
Modemin arayüzüne girip hat değerlerinizi paylaşmanız mümkün mü acaba?

Bu konu, son yanıttan 60 dakika sonra otomatik olarak kapatıldı. Yeni yanıtlara artık izin verilmiyor.

Şuanda komple internet te gitti şakasına yazmıştım ama gerçek oldu

DSL ışınız tamamen mi söndü? Modemi yeniden başlatmış mıydınız?

internet ışığım yanıp sönüyor modemi evet yeniden başlattım

Yeniden başlattıktan sonra DSL sinyali alamadı iseniz kaydınız üzerinden durumu iletin Telekom ekipleri gelip kontrol etsinler.

dsl ışığı yandı internet geldi hat değerlerini eğer buya istediğiniz

44 db zayıflama görünüyor. Altyapı sorgusunda ne sonuç almıştınız adresiniz için? Bu arada destek kaydınız yoksa hemen TurkNet Online İşlem Merkezi üzerinden bir kayıt oluşturun hız performans adımında. Hızım düşük şeklinde. Yüksek ihtimalle iç tesisatta bir problem olabilir.

Selamlar @darkin, rica etsem müşteri numaranızı forum profilinize ekler misiniz?

ekledim

valla alt yapı konusunda bana ilk başta 75 mbps denildi sonra 50 ye indirildi sonra aynı şekilde sorun devam ediyordu ttnetten ‘‘sözde’’ teknik elemanlar geldi ben görmedim daire içi tesisatımı değiştirdim bu arada onlarda gelen hızda problem olmadığını söylemişler anlamadım gitti

21.03.2024 - Perşembe günü için oluşturulmuş bir randevunuz görünüyor. Bu tarihte ekipler adresinizi ziyaret ederek tespit ettikleri tüm sorunları çözüme ulaştıracak. Takip ediyorum.

bugun türktelekom dan teknik birim gelip apartmanda birşeyler yapmışlar internet hızım yükseldi inşallah düşmez diyorum ve yardımlarınız için çok teşekkür ederim

Sorunun çözümüne sevindim, iyi günlerde kullanın hizmetinizi.

1 Beğeni

Bu konu, son yanıttan 60 dakika sonra otomatik olarak kapatıldı. Yeni yanıtlara artık izin verilmiyor.