Hız değerlerim düştü

15 ocakta türktelekom tahadütüm bitti. fiyat fazla olduğu için. TurkNet 'e geçtim. maalesef TurkNet 'te zamyaptı geçtiğimize değmedi. ama geçmiş bulunduk.4 yıldır aynı abonede türk telekom kullandım sorunum olmadı. TurkNet 'e geçtim aynı hat aynı kablo aynı şebe olmasına rağmen modemde kısıtlama var. Hız değerleri aşağı çekilmiş. türktelekomda 94 95 mb gelen internet TurkNet 'te 55 60 larda. mğüşteri temsilcisi aradığında upload 14 mb dedi oda yok 7 geliyor. türkletekomda 94 95 indirme 15 mb yükleme aldığım değerleri aynı şebe aynı hat üzerinden neden türknetten almıyorum. türklekomda aynı şeyi yapmıştı teknilk ekibi aradım eve geldi. derdimi analttım elinde telefon gibi cihaz var değerleri yukarı çekti. sorun kalmadı görselde gerçek hız 88057 yazıyor tüktelekomda 102 küsürattı o değer. müşteri hizmetlerine ulaşamıyoruz derdimizi anlamıyoruz. sürekli aynı laflar “hattınız onu destekliyor” başka birşeyden anlamıyor. yav daha 8 gün önce 94 93 mb geliyorduda size geçince ne oldu bu hıza. türktelekomda torrent dosyası indirirken saniyede 10 mb indiriyordu sizde 3.5 i geçmiyor. uploaddan yediğimiz kazıkta cabası… müşteri hizmetleri bizi katakulleye getirip yanlış bilgi verdi… bana ulaşın diyorum yok 2 3 gündür arayan soran yok.

Selamlar @ma55, forum profilinizde müşteri numarası bulunmadığı için yardımcı olamıyorum. Ekledikten sonra bilgi verirseniz yardımcı olmak isterim.

1 Beğeni

sanırım dediğiniz bu abone numarası 372*****

Selamlar @ma55, aktivasyon sürecinizin yeni tamamlandığını görüyorum. Oluşturulan arıza kaydına istinaden paketiniz ve altyapı durumunuz kontrol edilecek. Tespit edilen sorunlar ilgili birime aktarılacak ve çözüme ulaştırılacak. Takip ediyorum.

teşekkür ederim.Kolay gelsin

sorun çözüldü değerler yükseltildi.

Sorunun çözümüne sevindim iyi günlerde kullanın hizmetinizi :hugs:

1 Beğeni

Bu konu, son yanıttan 60 dakika sonra otomatik olarak kapatıldı. Yeni yanıtlara artık izin verilmiyor.