HHat değerlerim

Hat değerleri
Arkadaşlar Santrale olan uzaklıgım maks 75metre Altapının destekledigi hız 71mb Türktelekomu bana verdigi ız maks 35 dedi ama onu bile vermiyor gidip santralden ek yapıyor ve hızım yarı yarıya dusuyur birden eskiden net 64mb hız alırdım birden yarı yarıya düşürdiler hızımı İç tesisat dediler komple elektriçikdien yardım alıp komple yeni kablo çektim eve cat 6 iç tesisat komple değişti arada bi ek kablo yok bu saaten sonra ne yapabilirim bilmiyorum yardımcı olacak destek olacak varsa lütfen yardım etsin port değikliği istedim ama TurkNet kabul etmedği için bu durumda kaldı hızım assında port değişkliği olsa sorunum giderilecek büyük ihtimalle ama maalesef TurkNet bi portu çok gördü bana yaklaşık 2017 den beri TurkNet kullanıyorum ama TurkNet beim için port değişkliği bile yapmıyor yazıklar olsun türknetten beklemezdim herkese tavsiye ederdim ama şuan duırum tam tersi değişti yardımlarınızı bekliyorum müşteri no : 1005515

Farklı ISS lerin sorgulama sayfalarında adresinizde ki hız şu an ne görünüyor?

TurkNet 71 milleni 69

Selamlar @yusuf060619, genel arıza nedeniyle bu problem yaşanıyor. Arıza tamamlandığında değerleriniz normalleşecek :raised_back_of_hand:

Alperen bey arıza bitsede gene aynı düzelmiyor ben kablolarimi komple değiştirdim benlik bir sorun kalmadı ama turktelekom kabloları da bu sorun var büyük ihtimalle ama çözmüyor lar