Herkes çalkalanıyor ben hala GigaFibere 115 ödüyorum?

Foruma uzun zamandır girmiyordum. Girmemle şok olmam bir oldu TürkNetten hiç beklemediğim hareketler. Haziran 2023’e kadar zam yapılmayacağı söylenmişti. Ayrıca taahhütsüz diye seçiyor insanlar bu firmayı siz 10 aylık ödeme alınca taahhütsüz internet mi oluyor? Ayrıca ben GigaFiber internet kullanıyorum. Bana ne zamla ilgili ne de 10 aylık toplu ödemeyle ilgili herhangi SMS, mail, bilgilendirme gelmedi. Şuanki ödemem 115TL
Adsız

2 Beğeni

Gigafiber aboneleri TurkNet in kendi altyapısı üzerinden hizmet aldığı için port ücretlerinden etkilenmiyor. Sizin de tarife fiyatınız değişmeyecek. Engelsiz tarife kapsamında indirimli fatura ödüyor olabilir veya arkadaşını getir indirimi nedeniyle 115 TL ödüyor olabilirsiniz. İyi günlerde kullanın hizmetinizi :pray: :laughing::rocket:

Evet düşük ödüyorsunuz ve sanırım öyle devam edecek. Ancak bu haksızlığa uğrayanları savunmayacağınız anlamına gelmesin. Yani bugün onlara sesi çıkmayanlar yarın sıra kendilerine geldiğinde ses çıkartacak kimse bulamaz.

Ben de etkilenmiyorum ancak ikametim dışında olduğumdan sıkıntı yaşanmaması için döndüğümde hizmeti iptal ettireceğim. Çünkü bana olmasa da yapılan bir haksızlık var.

Söz verilmese kabul ancak insanlar o söze istinaden kalmışlar ve şimdi operatör değiştirmedikleri için hem artış olmuş hem de geçme ihtimali olan yerler fiyat artırmış zarar etmişler.

2 Beğeni

Merhabalar, yerel sağlayıcı tarafından port ücretlerine %67 oranında zam yapılması nedeniyle hizmet fiyatımızı güncellemek durumunda kaldık. Haziran 2023’e kadar sabit fiyat kampanyası sürecinde abonelik başlatan müşterilerimiz fiyat güncellemesinden etkilenmeyecek. Ek olarak GigaFiber altyapısı bize ait olduğu için bu altyapıya sahip müşterilerimiz de fiyat güncellemesinden etkilenmiyor :handshake:

1 Beğeni