Hattıma 100mbit Hız Tanımlanması Hk

Merhaba, hattımı Netspeed den TurkNet e taşıdım. Bugün aktif oldu ancak nedense 25mbit hız tanımlamışlar. 100 mbit e çıkarılmasını talep ediyorum.

Abone No: 2199875
Devre No: 8822708688

TurkNet Online İşlem Merkezi Destek Kaydı açarak durumu temsilciye belirtirseniz yardımcı olucaktır.

Kayıt talebi oluşturdum temsilci vasıtası ile ama dönüş zor oluyor. Belki dedim forumdan daha hızlı şekilde halledebilirim işlemi ondan açtım burayada.

Kayıt no: 44673594

24 saat içinde Destek Kaydınız üzerinden geri dönüş yapılacaktır. :slightly_smiling_face:

100 mbiti rahat rahat kaldırır. Hoşgeldiniz TurkNet’e. Keyifli kullanımlar dilerim.

1 Beğeni

Evet yapıldı dönüş. Netspeed de 100mbiy hız aldığımı paylaştım, destek kaydı açtım. Gelen cevap resimdeki gibi. Maksimum alabilecegim hız bu hat değerleri ile buymuş.

Umarım anlamışsınızdır neden foruma yazdığımı. Lütfen mümkünse yardımcı olun.

Destek kaydına hat değerlerinizi ekleyin. Israrcı olmakta fayda var.

Ekledim. Ona rağmen gelen cevap bu. Bakmamış bile. Bu TurkNet te bir insan çalışmıyor sanırım. Siri tarzı sanal asistanla otomatik cevaplar ile hizmet verdiklerini düşünmeye başladım. Telefonla arayıp derdimizi anlatabileceğim kimse yok. Açıp söylediğim zaman hemen destek kaydı oluşturuluyor. Oraya bekliyorsun yanıt gelsin, saçma sapan cevap geliyor yine derdini anlatmaya çalışıyorsun. Netspeed de bu hız değişimini 2dk içerisinde telefon ile yapıyorduk. Berbat bir sistem. Forum üzerinden de çözemez isem geri taşıyacağım hattı.

Forum üzerinden denemek yerine Donanım Haber de destek veren yetkiliye ulaşın. O size yardımcı olur.

1 Beğeni

@EFG Enes abi ve Uğur abi sorunuzu çözüme kavuşturacaktır. Hızınız 100 mbps rahatlıkla kaldırır.
@Ugur.Aydogan

1 Beğeni

Merhaba,

İşlem sağlandı, keyifli kullanımlar dilerim.

4 Beğeni