Hattım ne kadar hız kaldırır?

Dün gece durduk yere bağlantım koptu, Geri geldiğinde Hızım 73 Mbps’den 82 Mbps’ye çıktı Ve daha sonra geri 73 Mbps’ye düştü. Hızımdaki bu dalgalanmalar 73, 82, 93,i Gibi değerlerde TurkNet’i kullanmaya başladığımdan beri dalgalanıyor, İç, Dış Tesisatımda hiç bir problem yok, Kablo değişimi vb, Yaptım ancak halen daha aynı sorun devam etmekte. Çok rahat ve kesintisiz bir şekilde 100 Mbps kullanabileceğim hattımda 73 Mbps Kullanmak zorunda bırakılmak gerçekten sinir bozucu. Diye bir destek kaydı açtım, Geri döndüler dönmesinede herhangibir çözüme varamadım Bana hız testi yapıp ss Atmamı istediler attım bakalım cevap bekliyorum. Bu arada hattın zayıf ondan 100 mbps veremiyorlar diyecek arkadaşlar için Ekte olan ekran göüntüsüne baksınlar, Orada 132 Mbps Rahatlıkla alabileceğim Yazıyor Ancak bu dakgalanmaları anlamış değilim Destek kaydı no: 67917040

132 Mbps rahatlıkta alabilirsiniz yazmıyor Snr marjin değeriniz 7.7 alabileceğiniz maksimum hızı alıyorsunuz.

2 Beğeni

Selamlar, hocam şuan noise margin değerin 10 DB altında olduğundan dolayı ara sıra kopmalar yaşarsın, daha da hızını yükseltirken hat kalitesi daha da kötü hal alacaktır.