Hattım ne kadar destekli̇yor?

Merhabalar,
Hali hazırda 35 mbps VDSL2 VAE kullanıcısıyım. Hattımın 100 mbps destekleyebileceğini düşündüğüm için TurkNet OİM üzerinden destek kaydı oluşturdum. Ama Gelen Cevap:

Modem Değerlerim:

pf

Santral Saha dolabı arasındaki mesafem 90 metre olması gerekiyor.

SNR’yi modemden yükseltebiliyorum hızda kayıp olmadan. MAX Hız yükselsin diye snryi düşürdüm.

Merhabalar, alabileceğiniz maksimum hız değerlerinizi sistemimiz üzerinden arkadaşlarım kontrol edilerek size bilgi veriyor. Sizin modeminizde ulaşabileceğiniz maksimum hız değerlerinizi görmeniz o değerlerinizi alabileceğiniz anlamına her zaman gelmiyor. Şöyle düşünelim. Sizin kullandığınız 35 Mbps’lik paketimiz 50,75 ve 100 Msp’lik paketlerimizinden daha uygun. Eğer daha yüksek hızları hattınız destekleseydi sizi hemen o paketlere geçirirdik. Daha karlı bir alışveriş olabilirdi bizim için… Ama sağlıklı olarak kullanamayacağınız için arkadaşlarımın kontrolünü sonrasında en uygun paketin bu olduğu ibaresini sizinle paylaşmışlar.

1 Beğeni

Sorun Çözüldü 100 mbpslik paketine geçirildim.

Şuanki hat değerlerim bu şekilde:

NPERF:

2 ms kararsızlık olmsa daha iyi olurdu ama bakalım değerler çok iyi 5 mbpsden sonra ilaç gibi geldi :smiley:

Hayırlı olsun keyifli kullanımlar

2 Beğeni

Yardımcı olan herkese çok teşekkürler.

1 Beğeni