Hattım adsle geçirilmiş

@MEBEE kral ayni sorunu daha 3 gun once oldu 75 mpbs hizim bi anda 4 e düştü kayit actim telekom geldi ic tesisat sorunu var dedi tesisati kopmle yeniledim duzeldi

Destek kaydımdan sorunumu çözdüler. Telekom hep iç tesisat sorunu diyor.

@MEBEE reis keenetic te sorun olabilir bir kac kisi daha yasadi bu modemle bu sorunu az önce yine dusmustu degerlerim

Sorun çözülmüştü ancak yaklaşık yarım saat önce internetim gitti geldi ve aynı sorun tekrar başladı. Yardımcı olabilecek moderatör var mı?

Merhaba,
Hızlıca bir destek kaydı oluşturun bizim müdahale imkanımız bulunmuyor ancak destek kaydı açtıktan sonra kayıt numarasını bana iletirseniz sürecin hızlandırılması adına ilgili birime iletebilirim.

1 Beğeni

İlettim (20 karakter)

Sorun modem kaynaklı duruyor başka modemle denediniz mi ?

Dslam Port sorununa benziyor. Port değişmeden çözülmüyor. Tekrar arıza kaydı açın. Download iyi upload değerleriniz çok düşük.

Sorun tekrar düzeldi ve hayır modem kaynaklı değil.

hatt

Ancak neyden kaynaklandığını bilmiyorum. Önceki sorun yaşayışımda da sormuştum bakalım bu sefer cevap verecekler mi.

Az önce TurkNet tarafından arandım ve sorunun neyden kaynaklandığını sordum. Aldığım cevap fiziksel bir sorunun görünmediği, bölgemde bir sorunun olduğu ve bu sorunun da yazılımsal göründüğü yönündeydi. Sonuç olarak sorun şu anlık çözüldü. Yeniden bunu yaşarsam bu konuyu devam ettiririm.

1 Beğeni

Sorunun çözülmesine sevindim, keyifli kullanımlar dilerim :hugs:

2 Beğeni

Modemi kapatıp açmamdan sonra sorun tekrar başladı. Destek kaydı açtım. Süreci hızlandıracak bir moderatör var mı?

1 Beğeni

Merhabalar, destek kayıt numaranızı benimle paylaşır mısınız?

Özelden ilettim.

1 Beğeni

@MEBEE hocam sorun keenetic kaynakli bu sorunu bir hafta cektim ozel yazilim attilar sorun çözüldü turknetle bir alakasi yok bende ariza kaydi actim telekom geldi gram sorun bulamadi keenetic destegi ara

Yazayım. Denemekten zarar gelmez.

Yazma hocam sabah ara ozel dmt yazilim atıyorlar onu kuruyosub

Ya TT tarafı sorunu çözdü ya da Keenetic’in bana gönderdiği sürüm. Şu anlık çözülmüş görünüyor. Sorun devam ederse yine buradan yazmaya devam ederim.

Ayrıca bu sürümü kurduktan sonra sanırım, genel olarak pingim de düştü. Örnek olarak VALORANT oynarken 20 ping falan alıyordum TR sunucularına şu anda 14 seviyelerinde.

@MEBEE tt tarafi degil keenetic gelen guncelleme çözdü ikinciside ya tt dslam larinda olan yada keenetic tarafinda olan bir güncelleme sorun yaratiyordu galiba diye düşünüyorum