Hat değerlerime bakar mısınız?

Hat değerlerini bakar mısınız ben pek anlamam anlayan varsa hat değerlerim nasıl? Şuan 97.65 mbps alıyorum.

Güvenlik önerisi Fotoğrafta düzenleme yapıp, Wan Arayüz detaylarını sansürleyin.

DSL Ayarlarından SNR Margin’i normal değeriniz olan sınır ile değiştirin. Alabileceğiniz normal hızı alırsınız.

Peki değişimi nasıl yapabilirim?

Sanırım modeminiz detaylı ayarı desteklemiyor olabilir.
Öyle ise Destek talebinde bulunabilirsin
veya @EFG gibi forumda aktif olarak yardım eden birisine mesaj atın, size yardımcı olur.

Bana kalırsa değerleriniz iyi. 14 saatte 61 hata almışsınız sanırım tek probleminiz o.
Sizin verimlilik konusunda şikayetiniz var mı ?

Teşekkür ederim yardımlarınız için :blush:

1 Beğeni

Her hangi bir sorun yok ben kullanırken sorun göremedim

Merhaba,
Hat değerlerinizi inceledim sorun gözükmüyor değerler gayet iyi durumda. Keyifli kullanımlar dilerim :hugs:

Teşekkür ederim yardımlarınız için😊

Rica ederim, yardım gereken bir durum olursa ben ve diğer moderator arkadaşlarıma istediğiniz zaman mesaj atabilirsiniz :slight_smile:

Tabi sorunlar oldukça atabilirim
:blush::blush::blush:

1 Beğeni

Merhaba @Ghost

TP link kısa ve öz olarak gösteriyor. Asus ve keenetic gibi ayrıntılı değildir. Snr diye bir ayarı yok ama kopma olmadığı sürece o snr de kalması bir sıkıntısı yok.

Snr olayını halen öğrenemedim keşke bakacak bir site olsa @CK_LasT

1 Beğeni

TP link izni servis sağlayıcısına veriyor. Başka servis sağlayıcısı TurkNet gibi istediğimizi yapsalar güzel olur ama onlar snr sınırını yüksek veriyor, dolap kapasitesi eşit bölmeye uğraşıyor veya bu kampanyadan çıkamazsın yada bu paketi alamazsın diye söylüyorlar.:person_shrugging:

2 Beğeni

Ya durum biraz karışık vallahi bu modem şirketlerine belirli şirketlere ceza kesilmesi lazım çok mağdur ediyor insanları ne kadar Fuzuli iş yemin ediyorum bir şey yapmak için niye izin alınıyor