Hat Değerlerim Nasıl Bir Üst Pakete Geçmeli Miyim

Maximum hız kaç alırım acaba

50 Mb paket alırsan stabil bir şekilde kullanabilirsin. 75 Paket tanımlatıp SNR 8 yapıp birkaç Mb fazladan alabilirsin. Tavsiyem 75 lik pakete geçmen kopma vb. sorun olursa SNR değerini artır.

75 mbit pakete geçiş talep ediniz.

Hocam 75 e geçtim ama 17 mbps hiz alıyorum :pensive:

Hat değerlerini atın tekrardan arkadaşlar yorumlasın. Modemi resetleyip tekrar kurulum deneyin.

65mb sağlıklı kullanabilirsiniz yukarıdaki hat değerlerine göre destek kaydından 67 veya altına hızınızı sabitlemeyi söyleyin öyle bakalım birde hat değerlerinizi bekliyorum

Buyrun Hocam

Bildiğim kadarıyla o modem de Snr (gürültü) ayarlaması yok TurkNet ile görüşün hızınızı 67mb altındaki hız kotasına sabitleyin hattınız 78mb kaldırmıyor

Eminsiniz Değil Mi Hocam

Kesinlikle eminim bi an önce açın destek kaydı

67 mb ye mi sabitliyoruz hocam

Evet snr ayarından da yapabilirsiniz snr 10 a sabitleyin

Bu modemde snr ayarlanmıyor öyle demisde bu grupta bir arkadaş hocam

Pardon :slightly_smiling_face: diğer post ile karıştırdım bende kullandım o modemi destek kaydından 67 veya altına sabitlemeyi söyleyin

çok Sagolun yazdım hocam ekibe

Rica eder iyi günler dilerim

Benim başıma şöyle bir olay geldi pk yükseltmede hep 50 çıkıyordu geçenlerde baktım 75 olmuş dedim geçiş yapayım talep ettim kısa sürede 75 hatta 79 tanımlı ama hız testinde 34 e 2.5 geçmiyor 34 indirme 2 yükleme ama modem de 79 a 6 geliyor modemi aç kapa yaptım düzeldi aradan 1 gün geçti yine aynı modemde bir ayarda 35e sabıtlenmiş onu devre dışı yaptım şimdi 75 alıyorum sorunsuz

Hangi Ayar Hocam Biliyor Musunuz