Hat Değerleri Yardım!

Altyapı:72 MBPS
Santral mesafe: 167 Metre
2 Güne Kadar 53 MBPS’lerde Dolaşıyordu Sonra 45’lere kadar indi.Şuan TT 12 Mbps Paketi Kullanıyorum. Yeni İSS Başvurusu Yaptım 75 MBPS paket için Başvurdum Fakat Şuanlık 35 MBPS verebiliriz İleride değişim sağlayabilirsiniz denildi.Ankastreden Modeme Tesisat Yenileme mi yapmalıyım? Yoksa Port Değişimi vs isteyebilir miyim?
Yeni Sağlayıcıya geçiş Sağladığımda Veriler Değişebilir mi?
Modemden Vs kaynaklanabilir mi?(6 Senelik Modem)

Selamlar, sizin için değerli moderatörlerimizi ve üyelerimizi konuya davet ediyorum;
@moderators + @tnetwork

1 Beğeni

Merhaba hocam sormaya çekiniyorum fakat Technopat ta konu açan arkadaş siz miydiniz ? Sanki oradan hatırlıyor gibiyim eğer siz seniz sanırım dsl kablosu kopmuştu ve bantlamıştınız. o günden bu yana hat zayıflamanız çok fazla yükselmiş. hat değerleri bu yüzden düşmüş olabilir.

1 Beğeni

Hocam Donanimarsivi ve Orada Pablo emilio Escobar İsmiyle Mevcutum.Fakat DSL kablom Kopmadı 7 Ay önce İstanbul’dan Ankara’ya Taşındık Yeni Daire Aldık.İstanbuldaki Daire 35 Senelikti Onda Daha Yüksek Hızlar mevcuttu Değerler 55-60 Arası Geziyordu Sonra Direk Düşüşlere geçti.

Şuan Ankara Mamaktayım Bulunduğum Bölgede İstanbuldaki Gibi Kalabalık Değil.
?
?

@alperenatici @CKLasT @tnetwork

Hocam santral mesafenize göre hat zayıflamanız hayli yüksek. iç tesisatınızda rj11 başı splitter veya dsl prizini kontrol ederek başlayabilirsiniz