Hat Ayarları

İyi akşamlar. Birkaç gündür hattımda problem vardı. Bugün Telekom ekibi geldi. Port arızalı dediler ve port değişimi yaptılar. Port değiştirirken ellerindeki cihazdan snr değeri en yüksek portu buldular, en sağlam bu dediler. O Portta görünen max hat değeri 66 MB. Benim modemde görünen 78 MB. Hattımı 50 mb lik pakete geçirmiştim. 75 lik paketi TT ekibi hat kaldırmaz dedi. Sizce de kaldırmaz mı bilgi verebilecek var mı?

Hocam snr degerinizi modemden dusurerek deneyebilirsiniz @tsunami hocam asus kullanicisi ilgilenir

1 Beğeni

Snr yi 8 yaptım ama galiba gelen limit 50 olduğu için kendi kendine yükseltti

50 mbps üstüne çıkmanızı tavsiye etmem

1 Beğeni

Anladım hocam teşekkür ederim.

1 Beğeni

Tamam bi deneme yapacağım sonucu paylaşırım.

Arkadaşlar dediğim gibi paketimi 75 MB te yükselttim snr mi 6 ya düşürdüm. Sonuç aşağıdaki gibi.

1 Beğeni

Ne güzel saha ekibiymiş en iyi portu takmışlar bizim burda internet geliyomu, tamam bağla :smiley:

1 Beğeni

Teşekkürler. Peder eski telekom çalışanı :wink: onun arkadaşları geldi. Bende tanıyordum. Saolsunlar 4-5 tane port deneyip en iyi olanı buldular. Biraz uğraştılar. Diğer işlere geç kalıyoruz felan dediler ama hallettiler saolsunlar.

3 Beğeni

Çok şanslısın @Salih05 :hugs: İyi ve sorunsuz kullanımlar dilerim.

Bir sorun yaşamanız durumunda bana özel mesaj üzerinden de istediğiniz zaman ulaşabilir destek alabilirsiniz. Sağlıklı günler dilerim.

1 Beğeni

@EFG Çok teşekkür ederim. Problem olduğunda direk size yazarım bundan sonra :blush:

1 Beğeni

Bu süre zarfında göstermiş olduğunuz anlayışınız için ben size teşekkür ederim. İyi ve sağlıklı günler dilerim :smiling_face_with_three_hearts:

1 Beğeni