Hani sınır yok kota yok nerde bu hızmet

image
BU görselde benim sınırlı bir internet mi kullandıgım anlamına gelıyor acaba ben sımdı sınırsız ınternete sabıt ucret odemıcek mıyım beni bilgilendiirn lütfen

hocam ilk ayınız mı kurulum ücreti falan yansımış olabilir oimden kontrol ediniz.

1 Beğeni

kurulum ucretı alınmıcaktı bende cozum merkezıyle konustum sorun cozuldu sımdılık tesskeru edıerım ılgınızden dolayı :slight_smile:

1 Beğeni

ne demek hocam her zaman

Mail’de kısaltmalı link kullanmışlar ve yönlendirdiği site’de normal bir site değil.

Edit: Linke tekrardan baktığım zaman ve büyük küçük harfleri ekledikten sonra TurkNet’in web sitesine yönlendirdiğini farkettim.

Merhaba burda yazdığına bakılırsa evinizde sabit
Telefon hizmeti almakta iseniz onun paket aşımı ile ilgili gibi gözüküyor.

Hayir yeni aboneymisim faturam zaten 99.90 tl ilk ay bir muhur imza falan isi varmis 1 tl lik bu yuzden oyle gelicekmis bana aynen boyle soylendi gorusmede

TurkNet’in hiç bitly link kısaltma servisi kullandığını görmedim, bence gerçek bir mail değil. Mail’i gönderen adresi kontrol eder misiniz?

Edit: kısaltılmış link TurkNet OİM’e yönlendiriyor. Gerçek bir mail da olabilir şaşırdım şahsen.

1 Beğeni

Fatura üst limit bilgilendirmesi bu. İlk kurulum da az da olsa damga vergisi v.b 100 tl yi geçmiş o yüzden bilgilendirme gelmiş.

Bu servisi online işlemler den kapatıp açabilirsiniz.

1 Beğeni