Hangi modem tercihen olmalı?

arkadaşlar merhaba 2 modem arasında kaldım hangisi daha önde? hangisini almalıyım?
wifi+performans açısından.

Keneetic Extra DSL
Zyxel VMG 8623-T50-B

x5_936775015d59
10288318971954

keenetıci çok övüyorlar fakat zamanla wifi sorunu oluşuyormuş

2 Beğeni

Keenetic ekstra kullanıyorum memnunum kopma gibi sorunlar yaşamıyorum bir tek mutfağımda çekmiyor.

1 Beğeni

Wifi çekmiyoru hadi anlarım da bune abi :smiley:

Zamanla çekmiyor ne :smiley:

++++++

Extra dsl kullandım, şuan da keenetic giga kullanıyorum. Herhangi bir sorun ikisinde de yaşamadım.

2 Beğeni

hani zamanla cihaz eskiyor ya yıpranıyor ya :smiley:

Adamlar cihazı 7/24 çalışsın diye tasarladıkları için üstüne üstüne açma kapama tuşu koymamışlar

Sence öyle birşey olabilir mi :smiley:

Hocam benim önerim size Keenetic marka modem olacaktır. Bütçenize göre extra dsl öneririm. Eğer pahalı geliyorsa Omni almanızı öneririm. Extra ile arasında ki fark 5ghz ve anten farkı. Geri kalan herşey aynı. Buda sizin kullanım amacınıza göre değişir. Eviniz büyüktür, küçüktür… Vesayre. Ayrıca Keenetic’in Diğer modem den eksi yönü gigabit portu. Keenetic de malasef gigabit portu yok. 94.5 mbps ye maksimum hız alabilirsiniz. Fakat varsıyalan snr sayılan 8 snr de 100 mbps tam alamayacaksınız da gigabit portlu diğer modemi seçmeniz sizi üzecektir. Keza o zyxel modem de snr ayarını değiştiremiyorsunuz. Bundan dolayı 8 snr de ne geliyorsa onu alırsınız. Fakat keenetic modem de snr ayarı ile oynayıp hattınızın durumuna göre hızınızı yükseltip alçaltabilirsiniz ki bunun yanında keenetic arayüz olsun ekstra özellik olarak çok güzel ve kullanımı rahat bir modem.

3 Beğeni

hocam ürün yorumlarını incelemiştim illaki sorun çıkar elektronik ürün şans işi yani

Senelerdir ASUS kullanıyorumda en üst seviye modem ve routerlarını kullandım hep nette kneetic’i öven çok.