Güvenli internet profiline geçince ping düşüyor fakat bu sefer internet takılıyor

Başlıkla belirttiğim gibi güvenli internet aile profilini açınca pingim düşüyor fakat bu seferde internet sayfaları takılıyor ve donuyor yani açılmıyor. ve sık sık dns hatası veriyor.

Güvenli internet seçeneği açıkken aldığım ping
Capture

Güvenli internet kapalıyken aldığım ping.
2

Ping değerlerim için iyileştirme talep ediyorum.

Merhaba, Ping konusu ile ilgisini bilemem fakat güvenli/aile profillerin de bu tarz olaylar yaşanabilir. DNS değiştirin (1.1.1.1)-(1.0.0.1) veya farklı DNS’ler uygulayın.

1 Beğeni

Opendns kombinasyonuyla aile profilindeyim bende de hafiften takılmalar mevcut ama sistem yavaş yavaş oturuyormuş gibi hissettiriyor anlam veremedim şimdilik kullanmaya devam ediyorum

Tracert verilerini kontrol ettiğimde hop noktalarında azalmalar mevcut ancak speedtest sunucuları yine aynı pingi veriyor sadece statik ipte olduğu gibi google sunucuları pingleri yarıya düştü

Ben tracert ve ping komutlarını çalıştıramıyorum. Güvenlik filtresinden dolayı izin vermiyor sanırım sistem.

1 Beğeni

Bende çalışıyordu ve telefonda pek sorun olmasada pcde dün girdiği sitelere bugün girmekte zorlandığını gördüm can sıkıcı durumlar olunca normal profile döndüm

Yukarı. Ticket da oluşturdum bu sorunla ilgili.
Ticket no 43845630.

bende de takılıyordu iptal ettim

Sorunum hala çözülmedi. Up.