Gündüz vakti sık sık kesinti ve hız düşmesi

Az önce sınavdaydım ve 10 dk kala atmaya başladım ve ne hikmetse 10 dk boyunca internetim çöp oldu zar zor gönderebildim. Teknik desteği arıyorum kayıt oluşturuyoruz diyip kapatıyolar. Ben gerçekten artık bıktım 1 aya yaklaşacak gelmem ve her günüm problemli geçti. Forumda kaç gündür geziyorum herkes bırakın bırakın diyor ve halen gözle görülür bir değişim yapmadınız. Telefon kaydında ulaşamıyoruz, site üstünden oto cevaplar geliyo burada forum moderatörleri bıkmışlar mıdır nedir onlar bile oradan oraya sürüklüyolar sürekli aynı şeyler gerçekten yeter böyle ciddiyetsiz başka bir şey görmedim. Hani tamam akşam saatleri falan problemli oluyor haftasonu öyle oluyor yoğunluktan tamam da ya günün ortası ve bizim vizeler herkesten 1 hafta sonra falan yapılıyor milletin çoğu işte yoğunluk yani akşam saatleri gibi değildir bu problem bu saatte de olduğunda saturasyon şu bu demeyi kesin de ya işte para yok upgrade yapamıyoruz 1 ay veya 1 yıl içinde olacak gibi adam akıllı resmi bir açıklama yapın da biz de ona göre planlarımızı yapalım. Umarım artık yöneticiler tarafından görülür de bu rahatsızlık hakkında ufak da olsa bir bilgilendirme yapılır ve çözümler üretilir ümidiyle…

1 Beğeni

Yaşanılan sorunlar hakkında bu konuyu takip edebilir ve kayıt açabilirsiniz. Ekipler durumun farkında ve ilgileniyorlar.

mail geldi cuma gününde halledileceğine dair ama kesinti yapılan arkadaşların hızlarının düştüğünü gördüm forumda ve endişeliyim umarım kalitelerini düzeltirler. 2 senedir taahhütümün bitmesini bekliyodum ama şu anda hiç beklediğim gibi değil hız olarak çok iyi ama ping olsun bağlantı kopmaları olsun gerçekten beklediğim gibi şeyler yaşamadım maalesef :frowning:

Tam 1 yıldır müşteriyim, sadece 1 defa sorun yaşadım o da satürasyon oldu onu desteğe bildirdim 2 gün destekle mesajlastık sorunumu anladılar zaten,destekten sonra mail geldi bölgede bakım yapılacak diye gece bakım yapıldı düzeldi sonrasında, 1 aydır hiçbir şekilde yoğunluktan kaynaklı performans kaybı yok VDSL hattayim,fiber kullanıyorum gibi sanki, hiçbir sorun yok tek dert ping çok 22 ama olsun sorun yok

2 Beğeni

Umarım öyle olur ya değiştirmek istemiyorum uzun zamandır geçiş yapmaya çalışıyordum. Cuma günü gece bakım yapılacağı söylendi ondan sonra çözülürse eski İSS’de 34 ping alıyodum oyunda şimdi sürekli 50-70 arasında hatta geçen hafta madrid sunucusunda 90 istanbulda 170 ping gördüm yeter ki sabit olsun 40’a bile razıyım

1 Beğeni

Umarım senin de sorunun kısa sürede çözülür,ama inanıyorum ki telekom da altyapısından başka isslere hizmet verdiği kullanıcılar için de çabalıyor, çünkü dün ben Telekomdan arandım bilgi aldılar işte bölgenizde sorunlar var siz etkileniyor musunuz?vesayre diye…

Ben hep sabit 22-23 ping alıyorum umarım böyle de devam eder

Burası sorun çözüm merkezi değil. Burada forum mantığı ile birbirimize yardımcı olamaya bilgi vermeye çalışıyoruz. Eleştirinizde haklı olabilirsiniz. Beni ve diğer moderatör arkadaşları ilgilendiren kısmı için cevap verme gereği duydum. Burada gönüllülük esasına dayanarak yardımcı olmaya çalışıyoruz. Zaten bir çözümü varsa da gerekli bilgilendirmeyi veya izleyeceğiniz yolu söylüyoruz. Saturasyon sorunu için ise belirtilen tarihlerde bazı bölgelerde ki sorun tamamen giderildi, bazı bölgelerde çalışmalar TT ile birlikte devam ediyor. Umarım sorununuz kısa sürede çözülür.

1 Beğeni

Teşekkürler umarım çözülür. Konuyu kapatabilirsiniz.

1 Beğeni