Günde 3 kere kesilen internet

Haftada bir kesilen internerimi TurkNet ile günde 3 kereye yükselttim. Bu şahane ayrıcalığınız için sizlere teşekkür ederim. Sayenizde artık dereceli maçlara girip stres sorunu çekmiyorum çünkü banlandım.
Muğla Milas

TurkNet Online İşlem Merkezi üzerinden durumu bildirdiniz mi?

Evet bildirdim. 4. kez kesildi bekliyorum

İsterseniz TurkNet Online İşlem Merkezi üzerinden aranmak istediğinizi belirtin daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

1 Beğeni

Sinan Bey, merhaba modem arayüzünden hat değerlerinizi SS alıp buraya ekler misiniz ?

Merhaba. Hat değerleri dediğiniz hangi kısım oluyor?

Sistem günlüğü vb. isimlerle yazmaktadır.Modem marka ve modelini internet üzerinden aratarak sistem günlüğüne nasıl ulaşabileceğinizi bulabilirsiniz.

1 Beğeni

Sistem Monitörü > Günlük yazan kısma girdim
Sistem Günlüğü ve Güvenlik Günlüğü var ikisi de boş

Modeminizin Marka ve modelini yazarmısınız size yardımcı olmaya çalışacağım

Zyxel VMG3312-B10A
Bu arada bir grupta da sormuştum galiba SNR denen zımbırtı sorun çıkarıyormuş. Hat hızı kaldıramıyor ve çöküyor gibi bir şeymiş yani

Merhaba, evet eğer SNR değerleriniz çok yüksekse yanii hattınız alabileceğiniz değerleri desteklemiyorsa bu durumu yaşayabilirsiniz. Bana müşteri numaranızı özel mesaj üzerinden iletir misiniz? Hizmetinizi detaylı olarak kontrol ederek size bu sürede yardımcı olmaya çalışmak isterim.

Merhaba, ben arkadaşlarıma hizmetinizi kontrol ettirdim. Şu an sorunsuz bir şekilde kullanım gerçekleştirebildiğinizi görebiliyorum. Bir sıkıntı olduğunda bana tekrar yazarsanız size yardımcı olmaya çalışabilirim.