Gpon los ışığı kırmızı

Merhaba, 30.12.2022 tarihinde sonunda gigafiber dönüşümüm gerçekleşti gelen arkadaşlar gpon kutusunu duvara çift taraflı bant ile yapıştırmışlar ancak sabah uyandığımda gpon kutusunun banttan ayrıldığını ve havada sarktığını gördüm. tekrardan duvara yapıştırdım 10 dk sonra los ışığı bir anda kırmızı yanmaya başladı destek kaydı oluşturdum. Ekstra benim yapabileceğim birşey var mıdır ? Yardımcı olabilir misiniz ?

Kaydınızı açtınız ise ekipler kısa sürede müdahale edeceklerdir. Bunun dışında yapacağınız bir işlem yok.

Bugün gelip sorunumu çözdüler ama bu seferde ping değerlerim aşırı yüksek ve hızım düşük :frowning:

Selamlar @istanbul2957, sorunun çözülmesine sevindim. Hız problemi devam ediyor mu?

Merhaba, Şuanda yani saat 20:30 civarında internet hızı görsellerdeki gibidir.Ama daha yoğun saatlerde

Anlık pingde artış ve hızda düşüş yaşanıyor.

Yoğun saatlerde tekrar kontrol etmenizi rica ediyorum. Devamında ekiplerle tekrar iletişime geçebilirim :raised_hand:

tekrardan hızda düşüş yaşanıyor yoğun saatlerde gözüktüğü gibi

İnternet Hız testi: Geniş bant bağlantınızı test edin - nPerf.com buradan test uygulayıp paylaşmanızı rica ediyorum :raised_hand: