Gigafiberi beklerken VDSL e başvurmak

@EFG çalışma olup olmayacağı hakkında bilgi verir, istersen ona özelden açık adresi yazıp sorabilirsin. Zaten çevre yeni yapılmış büyük inşaat projeleriyle dolu, bunların çoğu tamamlandı ve insanlar bu binalarda oturmaya başladı. Altyapıyı erken getirene büyük bir potansiyel müşteri potansiyeli var.

@Ozcan daha bitmedi 4049/ sokaları bıraktılar daha bende bekliyorum ama hala başlamadılar bizim mahelleye :frowning:

TurkNet sadece GigaFiber abonelerine mi modem veriyor?

2 3 hafta kadar önce 4070 sokak civarında gördüm ekipleri, Karacaoğlana doğru gidiyorlar gibiydi. O yüzden buraları bitirdiler sandım. Sizin orda da internet altyapısı isteyip istemediğinize dair imza topladılar mı?

Gigafiber abonelerine modemi ücretsiz olarak veriyorlar. Normal abonelere ücret karşılığında veriliyor. Sitedeki açıklaması şu şekilde

"Sadece TurkNet’lilere özel olan Zyxel VMG3625-T50B modemi kısa bir süreliğine, faturanıza ek olarak 12 taksitle 732 TL’ye veya kredi/banka kartına peşin 625 TL’ye satın alabilirsiniz. "

hayır gelen giden olmadı sanırım olursa ben veririm zaten sizin orada herhangibi birşey sordularmi

Çevredeki herkesten onay alındı burda. O zaman düz bir hatta 3 4 mahalleyi kapsayarak geçtiler Karacaoğlan tarafına doğru. Daha herşey tamamlanmış değil, bize de sadece kablo geldi. Hala sizin oralara da gelebilir ama sen yine de buradan altyapı isteğinde bulun. Planda yoksa bile başvuru olursa yapılır diye düşünüyorum aynı semtte 1 2 mahalleyi boş bırakmazlar öyle

bizim orada gelmediler diye biliyorum bekliyecegiz artık ne yapalım