Gigafibere Geçiş

Merhaba. Yaklaşık iki ay önce binamıza Gigafiber hizmeti geldi. Ben de bunun üzerine 44 gün önce gigafiber’e geçiş için bir talep oluşturdum TurkNet’in mobil uygulaması üzerinden. Müşteri hizmetleri kaydımın alındığını ve yakın zamanda geçiş randevusu için aranacağımı söyledi. Fakat 44 gün içerisinde kimse geçiş süreci için tarafıma geri dönüş sağlamadı. Bu durumu müşteri hizmetlerine birden fazla kez bildirdim, yoğunluk olduğu için sürenin uzadığını belirttiler ama 44 gün oldu yani. Konu hakkında yardımcı olabilecek biri olursa çok sevinirim.

TurkNet Fiber Satış ve Başvuru Takip Hattı: 0(850) 288 80 16

TurkNet Fiber Müşteri Destek Hattı: 0(850) 288 10 10 (Şebeke içi ücretsiz)

Bu numaralar üzerinden sorununuzu takip edebilirsiniz.

telefonda bana istanbulda sadece 1 saha ekibi var yetişemiyor yoğunluktan denildi… daha çok bekleriz 6 aydır kutu konmadı bizim binaya

Alt komşum da başvuru yapmıştı aynı şekilde. İlginç olan şey geçen hafta ona gigafiber çekmeye geldiler. Arkadaşlara bizim başvuru noldu diye sorduğumda da sizin başvuru gözükmüyor dediler. Sonra bunu müşteri hizmetlerine belirttim. Başvurunuz gözüküyor, biz tekrar ilgileneceğiz dediler ama işte bekliyoruz hala…

en yavaş firma TurkNet malesef… türksat fiberde var aynı zamanda çekildi kablo ve kutu aynı anda kondu abone bile aldılar 2-3 ay oluyo

İki numarayı da aradım, hiçbir şekilde kimse yardımcı olmadı. Zaten müşteri hizmetlerine bağlanabilene kadar 2 saat zaman geçirmiş olabilirim. En sonunda beni farklı bir numaraya yönlendirdiler. O numarada da müşteri hizmetleri yok zaten…

Merhabalar, GİGAFİBER aktivasyon ekibimizle konuyu paylaştım. İş listemizi kontrol edip size bu konu hakkında net bir bilgi vermeye çalışacağım. Benden haber beklemenizi rica ederim.

Merhaba. İlginiz için teşekkür ederim. Sizden cevap bekliyor olacağım.

3 Beğeni

Merhaba. Az önce randevu için fiber ekibi aradı. Desteğiniz için teşekkür ederim.

1 Beğeni

Randevu oluşturduğumuza dair bana bilgi verildi. Süper haber bu :smiling_face_with_three_hearts: Kemerlerini bağlamayı unutma, şimdiden hazırda bulunsun :rocket:

3 Beğeni