GigaFiberde Sabit İnternet Hızı Koyulması?

**TurkNet 'te Daha Bugün Geçiş Yaptım Hattım Yeni Açıldı ve Aldığım Bilgiye Göre Gazi Osmanpaşa Pazariçinde İlk Aktif Edilen Müşteriyim
Resimlerde Gördüğünüz Gibi Kablolu & Kablosuz Aynı Hız Çıkıyor
Modem İçinde 1 Gbit Olarak Gözüküyor Acaba Laptoptamı Sorun Var Diye Telefon ve 2. Bir Laptop İle Test Yaptığımda Onlardada Aynı Hız Çıktığını Gördüm
Modem İle Alakalı Ola Bilir Diyen Yardımcı Ola Bilirmi :slight_smile: Yoksa Müşteri Hizmetlerinin Geri Dönüş Yapmasını Bekleyeceğiz
Destek Kayıt : 56743569

**

Selamlar @akyosun, dün akşam saatlerinde oluşturulan kayda istinaden ekiplere bilgi iletildi. En kısa sürede inceleme ve müdahale sağlanacak :raising_hand_man:

Hiç Bir Gelişme Olmadı Hala Hızım 47 Mbit Sabit TurkNet 'e Başlangıçta Bu Deneyimi Yaşattığı İçin Teşekkürler ve Yakın Zamanda Çözülmez İse Farklı İss’e Geçmeyi Düşünmeye Başlaya Bilirim.
Evde İptv den Tv Bile İzleyemiyoruz
1 Gbit Dediniz Gelen 47 Mbit Bildiğimiz Vds
Modeme Uzaktan Bağlanıp İşlem Yaptınız Düzelmedi
Static İp İptali Yaptık Yine Aynı :slight_smile:
TurkNet Saha Ekibi Deseniz Maşallahları Var Ne Arayan var Ne Soran
Şimdi Size Soruyorum Turknetin Yetkilileri Fiber Alt Yapı Çektiniz Sağolun Ama Vaat Ettiğiniz Hızları Veremedikden Sonra Anlamı Ne ?
Sinyal Sözde 1 Gbit Ama Aktif Olarak 47 Mbit in Üstüne Çıkmıyor Hızımız
Şöyle Düşünün 1000 Beygir Bir Arabanız Var Ama 50 Km/h Üstüne Çıkmıyor Limit Sınırlaması Var
Bu Sorunum Acil Çözülmesini Talep Ediyorum Çözülmez İse Farklı İsslere Geçiş Yapmak Zorunda Kalacağım.

1 Beğeni

Güncelleme 10 Dakika Önce Saha Ekibinden Aradılar Kontrole Geleceklerini Söylediler
Saha Ekibinden Sonra Düzelip Düzelmediğini Bildireceğim Buradan

1 Beğeni

saha ekibi geldiğinde bakalım :slight_smile: hız düzeldiğinde direk resim atıcam ve teşekkür konusu açacağım

1 Beğeni

saha ekibi geldi iç tesisatı kontrol etti iç tesisatta sorun yok
modem ve ont (gpon) cihazları sıfırlandı komple
ama sorun hala devam ediyor
noc diye bir ekip var ne olduğunu anlamadığım oraya yönlendirme yapıldı
tekrardan söylüyorum bu iş sahadaki sunucudan çıkacak :smiley: beklemedeyiz

Umarım sorununuz en kısa zamanda çözülür.

Güncelleme Hiç Bir Şekilde İndirme Yapılmıyor Arkada.
6 Ekimde Aboneliğim Aktif Edildi Bugün 9 Ekim İyiye Gideceği Yerde Kötüye Gidiyor. Sorun Çözüleceği Yerde Problem Olarak Daha da Çok Büyüyor Bakalım Nerede Komple İnternetimiz Gidecek.

**Pek Fazla Ümidim Kalmadı Ama Göreceğiz Ne Olup ne Bitecek @alperenatici Yardımcı Olur İse İşlemleri Belki Dahada Hızlandıra Bilir :slight_smile: **

Selamlar, konuyu ilgili birime aktardım :handshake:

Sorunum Çözüldü Teşekkürler TurkNet Ekibine

Ne olursa olsun, Aydın Didim bölgesine de GigaFiber gelmesini çok istiyorum. Arıza olsa bile katlanırım. Nede olsa düzeltilebilen birşey bunlar…

1 Beğeni

Sorun neydi acaba? İyi uçuşlar bu arada :rocket: :confetti_ball:

Sorun Abonelik Açılır Açılmaz 47/47 Mbit Upload ve Downladda Takılı Kalıyordu Ben Hariç 4 5 Abonede Daha Sorun Varmış Çözüldü Tamamen. Büyük İhtimal Limitlendirme vb Birşey Vardı Diye Düşünüyorum