Gigafiber surec ve ekip

4 mayıs arandım ve soyledilerki gigafiber, aktif ekibimiz yarın gelsın ve kursunlar 5 mayıs oldu ekip geldi dedilerki kutudan sinyal alamiyoruz bende tamir etmicekmisiniz diye dedim yok dedi ekip gelmesi lazım 1 hafta icinde yada daha fazla sonra hallolur hala aktif veya sinyal yok neden dun arandim ekibiniz neden direkt tamir etmedi o kadar hevesliyidim inş umursamazlik yapip uzun sure bi koseye sorunu atmazlar biliyorsunuz bi sorun çiktimi epey uzuyor sureç

Bir tek sen yoksun bu türkiyede kullanıcı o ekip sana gelirse diğer yerlere gigafiber nasıl çekicek binlerce insan gigafiber bekliyor kapiş :slight_smile: beklemekten başka caren yok

taaaabi bende biliyorum aylar beklemeyi internetin gelmesi icin asıl sorun neden aktif olundunu soyliyorlar ama ekip geliyor aktif olmadını soyliyor :grinning: yanlişlık da olmuş olabilir ama bilemiyorum

Merhaba,
Yaşadığınız problem ile ilgili destek kaydınız yoksa, hemen online işlem merkezi Online İşlemler - TurkNet üzerinden destek kaydı oluşturunuz. TurkNet size kaydınız üzerinden bilgi verecektir.