GİGAFİBER Sinyal Sorunu

Az önce kurulum ekipleri geldi lakin sinyal olmadığı için kurulum yapmadan ekiplere bildirdik diyip döndüler bu süreç ne kadar sürer ? @alperenatici @EFG @moderators

1 Beğeni

Merhaba, konuyu ilgili birime ilettim. En kısa sürede aktivasyonunuz tamamlanacak.

1 Beğeni

7-10 günde çözüyorlar sinyal sorununu şimdiden hayırlı olsun kaç gün sürdü gigafiber in gelmesi ?

2 sene :d sitede gelcek gelcek diyordu anca geliyor gibi

Allah kurtarsın kardeşim bende de aynı İstanbul Zeytinburnu Çırpıcı 75/2 sk da 3 haziranda kurulum için geldiler sinyal yok dediler. O günden beridir bekliyorum 9 haziradan da @alperenatici ya yazdım sağolsun altyapı ekibine ilettiğini söyledi ertesi gün turknetten biri geldi dışarıdan gelen kabloda sorun var dedi gitti bakalım çözmeleri ne kadar sürelerini alacak ilgileniyorlar mı onuda bilmiyorum çünkü 8 haziranda müşteri hizmetlerine not bıraktım süreç ne alemde diye sizi arayacaklar gün içerisinde bilgi verecekler dedi kapattık ne arayan var ne soran boş boş bekliyoruz @EFG

1 Beğeni

Yeni kablonun bozuk olması :cowboy_hat_face:

4 Beğeni

Sorma yani yeni kablo nasıl bozuk olabilir hadi bozuk değiştirmesi bu kadar mı uzun sürer