Gigafiber ne zaman aktif edilecek?

Merhaba. Kablo çekildi, gigafiber kutusu takıldı. Yaklaşık 3-4 ay geçmesine rağmen en ufak bi atraksiyon göremedim. Ne zaman aktif olacak?

Kimi semtler şanslı sorunsuz ve kısa sürede oluyor maalesef bazı bölgeler genelde belediyeden izin kaynaklı sorunlar yaşanabiliyor genel olarak onu gözlemledim. Birimde 4 ay oldu bekliyoruz umarım kısa sürede çözümlenir.

Nasıl bi izin bu? Fiber kablo çekildi, kutu takıldı. Ne tür bir izin lazım olur ki bu aşamalardan sonra?

O kısmı ile ilgili net bilgi vermiyorlar. Bizim bölge ile ilgili başka forumda okumuştum izin sorunu var diye. İlgili arkadaşa mesaj atmıştım oda aynı şeyleri söyledi. Bölgede binalara kutu takıldı ince kablolar ile bağlantı yapıldı ve kalın kablolar çekildi sadece dağıtım kutuları takılıp bağlantıların yapılması kaldı lakin bu şekilde 4 ay geçti. Aynı belediyeye ait başka mahallede gigafiber aktif orada sorun yaşadılar mı? Bizim bölgede neden sorun yaşandı ne zaman çözümlenir insan merak ediyor heleki fiyatlar yükseldi. Hem hızdan yararlanıp hemde zamsız fiyattan yararlanmak iyi olurdu.

Merhabalar, özel mesaj yoluyla iletişime geçtim :raised_hand:t2:

2 Beğeni