Gigafiber kutusu takıldı, aktivasyon ne zaman olur?

merhaba, sokağımıza gigafiber kablolama işlemleri ramazanda tamamlandı. kutunun apartmana getirilmesi ağustosu buldu, şimdi de aktivasyon bekliyoruz ki abone olalım… bir kaç sokak ötede herşey tamam millet kullanıyor bizim durum belirsiz… bana yardımcı olabilecek biri var mıdır ya da benim yapabileceğim birşeyler var mıdır acaba?

yer: istanbul bahçelievler çobançeşme mh

Merhaba, @NesetUraL Alt yapı sorgulaması yaptığınızda fiber alt yapı görünüyor mu ?

2 Beğeni

benimde çevremde kullanan mahalleler var Proje ekipleri gelip hala kablo takmadı dışardaki kutuya bizde bekliyoruz. Süreç acayip yavaş işliyor can sıkıcı olmaya başladı bu durum 4 ay olur böyle devam ederse bu iş 107 gün oldu zaten bekle babam bekle.

maalesef, dediğim gibi sokağa kablo çekildi apartmana siyah kutu konuldu ama kabloları bağlı değil… bunun hızlandırmanın yollarını arıyorum…

haklısınız, elimizden birşey gelir mi diye soruyorum bende…

1 Beğeni

Merhabalar, foruma hoş geldiniz :raising_hand_man: Öncelikle binanıza kutu eklenmesi güzel bir haber. Ekipler kutunun aktivasyonunu iş sırasına, planına ve yoğunluğuna bağlı olarak tamamlayacaktır. Bu konuda ortalama bir süre vermemiz yanıltıcı olabilir. En kısa sürede GigaFiber hizmetini deneyimlemeniz ve bu deneyimleri forumda paylaşmanız dileğiyle :rocket:

Elden tek bir şey geliyor oda beklemek :rofl:

1 Beğeni

maalesef, bugün yeni birşey gördüm sitede gigafiber altyapı sorgulama yaptığımda mesaj üzgünüz den harika 6-8 hafta sonra gigafiber evinizdeye dönmüş… en azından 1,5-2 ay sonrası da olsa bir tarih var elimizde

ben de sorguladım bende hala eski mesaj :frowning:

o mesaja pek takılmayın benim doğru sonuç vermiyor.

tekrar merhaba, gigafiber aktif olduğunda telekom altyapısı gibi ortak mı olacak yoksa sadece siz mi kullanacaksınız o altyapıyı? @alperenatici

Merhabalar, yalnızca biz kullanıyoruz :no_good_man:

1 Beğeni