GigaFiber Kutusu geldi ama ne zaman aktif olur?

Haklılar, ben de ilk çektikleri zaman dedim. Köşelerden kenarlardan kablo çekip üstüne çimento dökmekle olmaz o iş. Ekiplerimize söyleyeceğiz dediler kapattılar. Çok bir beklentim kalmadı TurkNet için açıkçası 1 yılın ardından. Başvuru yapmadan kafasına göre de yapamayacağına göre dediğiniz gibi kaldı.

Belki merak edenler vardır 1.5 hafta oldu hala altyapıda bir değişiklik yok. Kutu öyle duruyor boş boş.

1 Beğeni

dairelere kablo çekildi mi?

Hayır. Sadece binaya GigaFiber kutusu yerleştirip kutudan santrale kablo çektiler.

1 Beğeni

@ModeratriX var mıdır yapabileceğimiz birşey? Etiket için kusura bakma. Kutu var ama altyapıda gözükmüyor.

1 Beğeni

@Escanor e yazdığım gibi sizin de ana arterlerde ki çalışmalar tamamlanmamış olabilir veya son aşamada olabilir. Maalesef bu aşamada ara ara altyapı sorgusu yapmak dışında yapabileceğiniz bir şey yok.

1 Beğeni

Peki teşekkür ederim.

3 Beğeni

Çok acelecisiniz bize kutu gelse yine iyi 3-5 ay neyse onuda bekleriz önemli olan kutunun gelmesi :slight_smile:

1 Beğeni

bana hangi ara yazdınız ? :slight_smile:

2 Beğeni

Valla kaç kere sorduğumu unuttum artık saymıyorum bi yere varacağı yok işin :slight_smile:

1 Beğeni

Güncelleme yapıyorum. 2 hafta sonunda bu sabah şans eseri kapımın önünde TurkNet ekibine denk geldim kablolarla işlem yapıyorlardı. Durumu anlattım fiber in ne zaman aktif olacağını sordum. Fiber in aktif olduğunu ancak altyapıda güncellenmediğini, başvuru yaparsam ekiplerin gelip kurulum yapacağını söylediler.

1 Beğeni

İyi o zaman hayırlı olsun hemen başvurunu yap ne kadar erken o kadar iyi… bu arada dikkatimi çekti altyapı çalışması devam eden yerler hep gelir düzeyi düşük olan insanların yaşadığı yerler… türkneti tekrar tebrik ediyorum… fık fık online gibi zengin kesimin yaşadığı sitelere lüks semtlere ağırlık vermiyor… bize ne zaman gelecekler acaba? Kablo dura dura çürüdü :slight_smile:

3 Beğeni

Teşekkür Ederim(20 Karakter)

Kutunun yerleştirilmesinin ardından tam olarak 1 Ay , 10 gün geçti ve altyapım bugün güncellendi. Hemen olarak başvurumu yaptım. İlgilenen herkese teşekkür ederim. Bilgi sahibi olmak isteyen arkadaşlar için de çözüm paragrafıdır (Okmeydanı tarafında altyapının aktif olması 1 ay civarında sürüyormuş demekki). -Özel Teşekkürler : @EFG , @ModeratriX-

6 Beğeni

Hayırlı olsun, adınıza sevindim :hugs::hugs::tada:

2 Beğeni

Benim umudum kalmadı artık… sen güle güle kullan kardeş

2 Beğeni

Çok sevindim :smiling_face_with_three_hearts: Bu süre içerisinde göstermiş olduğunuz anlayışınız için ben size teşekkür ederim.

Bir sorun yaşarsanız bana her zaman özel mesaj üzerinden ulaşabilirsiniz. Şimdiden keyifli uçuşlar dilerim :rocket:

1 Beğeni