Gigafiber kutu sinyal sorunu

Bugün ekipler gigafiber kurulumu için geldiler fakat sinyal yok diye kurulumu yapmadılar başka bi ekip gelip sorunu çözmesi lazımmış nezaman gelir ekipler bayrama kalırsa yandık 4 ay bekle sonra bu problemle karşılaşmak üzüyor biraz konu hakkında yardımcı olcak birisi varmı sitede

Fevzi Çakmakta oturuyordunuz sanırım. Bana daha gelmediler kurulum için, umarım aynı sıkıntı çıkmaz.

1 Beğeni

bu sorunu herkes yaşiyor gibi gordum bana da oldu sinyal var ekip geliyor ama geldiklerınde sinyal yok sonra başka ekip geldi ertesi gun sonra 3 gun sonra kurulum ekibi yeniden geldi ve yaptı

2 Beğeni

Aynen Fevzi çakmak hiç sorma geldiler ama olmadı işte

3 Beğeni

Bayrama kalmasında ekipler geldikten sonra sinyali halleden diğer ekipler için başvuru açıyomusun saçma ama aktif oluyor sinyal yok sorunu

1 Beğeni

Umarım bir an önce çözerler. Çok can sıkıcı bir durum.

Çok ters oldu bu durum işte bayram haftasına yaklaşıyoruz bayrama kalırsa sıkıntı işte

Aynen öyle kutuyu koyarken normalde sinyale bakmaları lazım biraz saçma oldu

2 Beğeni

ben gigafiber aradım ve ustune kayıt actım oyle yine ekip belirledik bi gune geldiler

1 Beğeni

Açtım kayıtta bekliyoruz bakalım

Yetkili kişilerden bilgi vericek varmı ekiplerin nezaman gelip sinyal problemimin halledilmesi için

Merhabalar, probleminiz devam ediyor mu? Destek kayıt numaranızı benimle paylaşır mısınız?

Aynı durum bende de mevcut şikayet talebi oluşturduk, Sinyal düşük dendi, oysaki ilk kutu takılırken kontrol edilmişti. Tek korkum bu süreç bayram vs den dolayı Ağustos ayına kalması

Ben konuştuğumda bana çok yoğun ekipler bayramdan sonrayada kalabilir dedi TurkNet Online İşlem Merkezi çok saçma normalde kutu vs koyulurken bütün aksiyonları yapılmalı benim düşüncem bu böyle sorunlar çıkmaz dikkatli kontrol yapılırsa

Alperen bey hiçbir gelişme yokmu ekiplerle ilgili araya bayramda girdi süreç uzadı 5 ay bekledik aktif olsun diye şimdi bu sorun içinde beklemeyelim okadar yardımcı olamazmısınız ekiplerle ilgili

Merhabalar, özel mesaj üzerinden ilettiğiniz mesaja istinaden dönüş sağlayacağım :handshake:

1 Beğeni

Özel mesaj kanalından iletişim devam ediyor.