Gigafiber kablosu çekildi ne zaman aktif olacak

Yani sonucta orda emek var kablolar cekilmis o kadar neden baglanti yapilmiyorki sasirtici acaba sizin gibi baska mahalleler varmidir

Türknetin işbilmezliği diyelim… tenezül edip izin almamışlar belediyeden…

GigaFiber altyapımızı genişletirken almamız gereken izinler var. Bazı durumlarda aksaklıklarla karşılaşabiliyoruz ve böylece planladığımız tarihlerin dışına çıkabiliyoruz :frowning: Sizleri anlıyorum hatta çok iyi anlıyorum. 1000 Mbps hızlarına benimde ulaşabilme şansım olsa bende sonuna kadar zorlamak ve almak isterdim.

Ancak lütfen bu aşamada siz de TurkNet’i anlamaya çalışın. Ülkemizde internet dünyasında olmaz denilenleri yapan bir firmayız. Kim diyebilirdi ki 1000 Mbps hızları evlere çok çok düşük maliyetle sunacağını…

Daha da geçmişe gideyim;

• AKN’yi kaldıran ilk İSS biziz.
  • YAPA santrallerimizi kurarak upload hız limitini ortadan kaldırdık.
  • IPv6’yı kullanıcılarımıza sunduk.
  • Tüm bunları yaparken hizmetimizi taahhütsüz olarak sizlere sunduk.
7 Beğeni

Hocam anlattıklarınız cok cok iyi süperde arkadasin 1 sene gecmis bende merak ettim

Bazen beklemek gerekiyor :disappointed_relieved:

1 Beğeni

Size bu konu hakkında özel mesaj üzerinden de yazmıştım. Nisan ayının bitmesine 16 hün daha var. Umarım hedeflenen sürenin içerisinde işlem yapılır.

Cok haklisiniz ona lafımız yok ama mantikken 1 ay 2 ev fazla 3 ay surmesi gerekiyor bu tur islerin turknette bu isin ucu baya kayik 1 sene bekleyen 7 8 ay bekleyenler var buna cozum bulunmali obur firmalar bu kadar uzun surede aktif sorunu yok bildigim ve duydugum kadarıyla

1 Beğeni

hocam var aslında özellikle vodafone tarafı alt yapıyı sadece adsl den vdsl ye geçirdiler tek yapmaları gereken gelip yeni modemi kurup onaylamak ancak 5 ay boyunca bir modem bile getiremediler bu süre zarfında farklı modemle erişim sağlıyorduk ama sistemlerinde aktif gözükmüyordu çok sorumsuzlar

Merhabalar hocam dün kutu takıldı siz Nisan sonunda aktif olur demiştiniz. Acaba ne zaman aktif olur. Sizin herhangibir müdahale imkanınız var mı? @EFG (özelden tam adres atabilirim - Esenler nine Hatun)

1 Beğeni

Merhaba @burak1, İnternet Altyapı Sorgulama - Fiber Altyapı - TurkNet üzerinden adresinizde alabileceğimiz maksimum hızları kontrol ederek hizmetimizin bölgenizde aktif hale gelip gelmediğini kontrol edebilirsiniz…

Bu süreçte sadece beklemeniz gerekiyor.

2 Beğeni

Anladım hocam şuan hala aktif olmamış. Tahmnini bir süre verme şansınız var mı acaba 1 hafta falan diyinde bayrakları hazırlayalalım @EFG :slight_smile:

bizde kutu takıldıktan 25 gün sonra falan aktif oldu. alperenatici bu süreçte çok yardımcı oldu sağolsun. Kendisi nisan sonuna doğru en geç mayıs başı gibi aktif edeceklerini söylediler ve 28 nisanda aktif oldu başvurumuzu yaptık ekipleri bekliyoruz şuan. Sizin de çok uzun sürmez umarım

1 Beğeni

teşekkür ederim. Umarım ekipler geç kalmadan gelirde sizde kavuşursunuz artık

1 Beğeni

Net olarak bir süre bilgisi veremiyoruz :frowning: Gelişme olması durumunda siz bizi biz sizi bilgilendirelim. Sürecimizi bu şekilde ilerletelim.

Bende bu süre içerisinde sizin için bilgilendirmeye devam ederim.

1 Beğeni

Çok teşekkür ederim @EFG. İletişimi kesmeyelim :slight_smile:

Merhabalar @EFG hala değişen bir şey yok sorgulamada aktif gözükmüyor Nisan ayının sonu gibi aktif olur denmisti ama bir seyler yapamaz mıyız.

Bana bulunduğunuz adresi tekrar il,ilçeimahalle ve sokak bilgisi şeklinde özel mesaj üzerinden iletir misiniz? Ben arkadaşlarıma tekrar güncel bir şekilde durumunuzu sorayım. Size geri dönüş yapayım.

Yazdım. İlginiz için teşekkür ederim tekrar @EFG

Hocam merhabalar sorguladığımda aktif gözüküyor şuan ben talep açtım ancak sizde iletirseniz hızlanma durumu olabilir mi @EFG