Gigafiber istek

Merhaba konya karatay fetih mah canfeza sokak gigafiber planlari icersinde var mi varsa 2022 2023 planlari icinde mi yoksa istekte bulunmak istiyorum

Merhabalar, bildiğiniz üzere aktivasyon ve planlama hakkında yanıltıcı olmaması adına bilgi veremiyoruz. Aktif altyapı hakkında GigaFiber Altyapı Sorgulama - Fiber Altyapı - TurkNet bağlantısı üzerinden sorgulama yapabilir, aynı bağlantı üzerinden başvuru gerçekleştirebilirsiniz. En kısa sürede GigaFiber deneyimine kavuşmanız dileğiyle :orange_heart:

Merhabalar, GigaFiber Altyapı Sorgulama - Fiber Altyapı - TurkNet bağlantısı üzerinden aktif altyapınızı sorgulayabilir ve GigaFiber başvurusunda bulunabilirsiniz :handshake:

Talep ettim ama hala ses yok TürkNetten haber verecekler mi cidden @alperenatici

gigafiber istiyorum formunu bende doldurdum herkese otomatik mesaj gönderdikleri zaman bile bana gelmemişti hocam mail düşün o kadar şans yok :rofl: :rofl: :rofl:

1 Beğeni

Desteğe kayıt açtım buranın ve il belediyesine mesaj attım bilgi almaya çalışıyorum ağızlarından… Varlığımı akıllarına kazımaya çalışıyorum.