GİGAFİBER İstanbul Büyükçekmece

Merhaba yeni müstakil eve taşındım. Ev yeni olduğu için herhangi bir internet altyapısı yok. Türk Telekom’un 6 aydır altyapı çekmesini bekliyoruz, proje onay sürecinde diyip geçiştiriyorlar.

Şuan oturmuş olduğum sokak da yeni toplam 1 bina 5 daire, bir benim müstakil ev var. TurkNet’in kendi altyapısı olan GİGAFİBER’in bizim binaya, sokağa getirmesi mümkün mü? İmza toplayıp da başvuru da bulunsam işe yarar mı?

Hangi şehirde oturuyorsunuz?

1 Beğeni

İstanbul, Büyükçekmece

Adresinizi özel mesaj üzerinden mahalle / ilçe / il şeklinde iletirseniz sizin için arka planda ilgili birime GigaFiber talebi olarak iletebilirim.

1 Beğeni

Merhaba @uguraltunn, sizin bulunduğunuz bölgede şu an için bir çalışma yok :frowning: @Baran bana adresinizi sordu ve ona da bilgi verdim. İş listemiz arasına ekleyelim ancak ne zaman ne gibi bir sonuç çıkar net bir şey söyleyemiyoruz.

2 Beğeni

Merhaba istanbul esenyurt ilçesinin herhangi bir mahallesi alt yapı çalışması için listede varmıdır acaba? Bilgi verebilirmisiniz? @EFG @Baran

Merhaba @M0rfiN, şu an için bulunduğunuz bölge özelinde bir çalışmamız yok :frowning:

1 Beğeni

İstanbul büyükçelmece cumhrriyet mahhalesin ergene sokağında calışma yapilacak midir

1 Beğeni

Gigafiber planları için bilgi verilmiyor artık. Aşağıdaki linki atıp talep bırakın denilecektir.