Gigafiber internet arıza

Ogle saatlerinde loss isigim kirmiziya dondu ve birdaha internete giremedim bir kac gundur anlik internet hizim 94 lerde takili kaliyordu bugun ise hepten gitti saha ekibinin yonlendirildigi yazildi ama bu mahalledemi sorun yoksa sadece vebdemi bilmiyorum saha ekibinin gelmesi kac gun surer bir bilgi alabiliyormuyuz acaba

Selamlar @Guapo, arızanıza gün içerisinde müdahale edilmesi planlanıyor. Kaydı takip ediyorum.

Merhabalar @alperenatici bey ınternetım geldı fakat son zamanlarda ınternetım 95 hızlarında lımıtlenıyor telefonlada modem dıbınden yaptıgım hız testlerıde 30 larda kalıyor gigafiber kullanıcısıyım bu sorun bayadır cozume ulastıralamadı sadece cat5 kabloyla baglantı yaptıgımda bu sorun olcagı soylendı fakat bu sorun daha oncelerınde oldum olası cat6 kablomla 900 lerden assagı hız almıyordum sebebını cozebılmıs degılım ama sıstemsel bır sorun olma olasılığı varmı acaba teknık destek kaydıda olusturdum genede burdan belkıde daha hızlı sonuca ulasır umudıyle yazmak ıstedım

Kullandığınız modem nedir?

Selamlar @Guapo, destek kaydı üzerinden değerlerinizin düzeldiğini belirtmişsiniz. Keyifli kullanımlar.