Gigafiber Gebze / Sultan Orhan Mahallesi

Merhaba mahallemize fiber dolaplar kondu. Acaba TurkNet gigafiber olabilirmi…Kocaeli Gebze Sultanorhan mah… Eskibagdat cad… TurkNet gigafiber calışması olup olmadıgı nasıl ögrenebilirim…

Dolapsa telekomun fiber dolaplarıdır… en azından fotosunu atarsanız bakabiliriz

2 Beğeni

Dolapları türktelekom ekipleri koydu… Dolapların üzerinde ttnet yazıyor… Türknetin mahalleye gigafiber getirip getirmeyecegini nereden ögrene bilirim… Cevap için teşekkürler…

o dolaplardan en fazla 100 mbps tt altyapılı hız alabilirsiniz… gigafiber aşşağıdaki mahallelerde aktif olacak deniyor…
Proje kapsamında yer alan.

Gebze:

Osman Yılmaz Mahallesi

Köşklü Çeşme Mahallesi

Gaziler Mahallesi

Güzeller Mahallesi

Mustafapaşa Mahallesi

Mevlana Mahallesi

Tatlıkuyu Mahallesi

Barış Mahallesi

Sultan Orhan Mahallesi

Adem Yavuz Mahallesi

İnönü Mahallesi

Hacıhalil Mahallesi

Darıca:

Emek Mahallesi.

Çayırova:

Özgürlük Mahallesi

Yeni Mahallesi

Atatürk Mahallesi

Çayırova Mahallesi

1 Beğeni

Yanıt için çok teşekkürler hocam… Bu listenin içinde benim mahallemde var… Sultanorhan mah… Ama ttnet dolap koydu… TurkNet gene gigafiber getirirmi… Veya nezaman gelir soruları bulabilecegim bir yer lazım bana… Siz böle yazınca cok heyecanlandım yaw😁

Binada kac tane fiber olursa olsun TurkNet gene gelir mahalle planlar icerisinde ise arkadasin attigi sadece bilindik yerler ancak yetkili birileri yazarsa ogrenebilirsinjz

1 Beğeni

binanızda hangi issnin fiberi olursa olsun türknetin altyapı getirmesine engel değil mahalle proje kapsamındaysa gelir geç gelir ama gelir…

donanımhaber de kocaeli için başlık var gelişmeleri ordan da takip edebilirsiniz

3 Beğeni

Çevaplar için teşekkürler arkadaşlar…
Donanım haberde böyle bi konu oldugunu ögrendigim iyi oldu.
Dediginiz gibi DH takip ederim… :raised_hand_with_fingers_splayed: :raised_back_of_hand:

1 Beğeni

gelişmelerden haberdar edersiniz

1 Beğeni

KingThranduil Tabiki
ah bi gigafiber gelse :grin: :grin: :grin:

sabret az kalmış eskibağdat caddesine gelmesi :slight_smile: şu an haber geldi

1 Beğeni

JusTiMe Heyecanlandım bak şimdi ne haberi geldi acaba :lying_face::lying_face::grin::grin:

Şu yukarıdaki sayfaya girip bakabilirsin yazdığım sıralarda adam 2022 yılı içerisinde olduğunu söyledi belki de yazın bitebilir…

1 Beğeni

KingThranduil Dh deki bu linki atmıştı oradanda takip ediyorum…Oradaki BAYDAKtr nick benim…
İlgin için teşekkürler JusTiMe

1 Beğeni

Merhaba @ErdalK, yukarıda arkadaşlarım size zaten cevap vermişler ancak bende yazma gereksinimi duydum :slight_smile:

Sizin bahsettiğiniz saha dolabı bize ait değil. TurkNet GigaFiber hizmetini bulunduğunuz bölgeye getirmek gibi bir planımız var. Planlı iş listemiz arasında bulunduğunuz bölge yer alıyor. Net olarak bu konuda bir süre bilgisi veremiyoruz ancak çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor :muscle:

1 Beğeni

@EFG EFG Bekliyoruz hocam 5 senedir TurkNet kullanıyorum memnunum Türknetten :innocent:Bide gigafiber geldimi deymeyin keyfime… Kolay gelsin sizlere :smile::smile:

1 Beğeni

Çok teşekkürler @ErdalK. Biz de sizlerden çok memnunuz. İyi ki bu güzel aileminiz bir parçasısınız :smiling_face_with_three_hearts:

1 Beğeni

arapçeşme burda yazmıyor ama gelirmi

1 Beğeni

Merhabalar, GigaFiber Altyapı Sorgulama - Fiber Altyapı - TurkNet bağlantısı üzerinden talep ilettiyseniz ek bir işlem yapmanıza gerek yok. Mümkün olan en fazla haneyi GigaFiber hizmetiyle buluşturmak adına özveriyle çalışıyoruz :raising_hand_man: