GigaFiber Döşenmesi

Merhaba,

Dün kuzenimin evine TurkNet GigaFiber altyapısı geldiğini öğrendim. Kendisi Esenlerde 6 daireli bir apartmanda oturuyor. Ben ise Bağcılarda merkezi bir lokasyonda 10 daireli bir apartmanda oturuyorum. Sorum şudur, apartmandaki tüm daireler toplu başvuruyu yapsak GigaFiber döşenir mi? @EFG

Fiber başvuru hattını arayıp adresinizin planlanan bölgelerin içinde olup olmadığını öğrenebilirsiniz.

1 Beğeni

Esenler’de hangi mahalle hocam?

Esenler, Fatih Mahallesi

Admin bizde giga bekliyoruz İstanbul bahçelievler zafer mahallesi ne Zaman gelecek @EFG

Zafer e döşeniyor zaten gigafiber şuan. 2021 planları içerisinde orası. Sene sonuna hazır olur büyük ihtimalle

Zafer Mah. de olan arkadaşlarımın evlerine kablolar çekilmişti en son…

2 Beğeni

Aynen hürriyet mahallesi oturan gigafiber kullanan arkadaşlarım var

zafer mahallesi cihangir sokaktayım binaya kablo çekilmiş ama kutu vs bağlantı yapılmamış heyecanla 10 dk da bir alt yapı sorgulaması yapıyorum kaç gündür :smiley: çabucak bağlanması dileğiyle sonsuz teşekkürler TurkNet !

1 Beğeni

Ben 100 daireli bir sitede oturuyorum bulunduğum cadde full site bizim burayada uğramadı GigaFiber mağlesef Güneşliye omurga kuracaklardı sözde bir umut kirazlıyada gelir dedik umut ettik şansımıza o projede iptal edildi.