Gigafiber Büyükçekmece Talep ve Düşük İnternet Hızı

Bulunduğum yerde altyapı aşırı şekilde kötü ve aşır derken ciddiyim.

internet hızım bu şekilde haftalardır. İnterneti yeniden başlatıyorum kablo çıkartıp takıyorum. Modemi yeniden başlatmadığım sürece hız artmıyor da arada düzeliyor aradan 1 saat geçiyor tekrar bağlantı kopuyor kendiliğinden. İnternet geri gelince bu hale geri dönüyor sonra günlerce yine aynı maraton önce modem mi pes edecek yoksa ben mi diye yarışa girdik. Bulunduğum yerde altyapı 50mbps destekliyor normalde fakat TurkNet 35mbps veriyor. benim şu anda da download hızı ile aşırı sorunum yok idare ediyoruz fakat upload hızı o kadar kötü ki discord da sesli konuşmaya bile giremiyorum attığım mesajlar 3 5 sn geç gidiyor. TurkNet 'e geçme amacım türktelekom da bu sorunları yaşamamdı fakat yine aynı. Eğer talep oluşturabiliyorsak Giba fiber için talep oluşturmak istiyorum fakat araştırmalarıma göre şuan ada gigafiber avcılar da yoğunlaşmış durumda. gigafiber gelemeyecek olsa bile lütfen sorunuma bir çözüm bulabilir miyiz. İnternet üstünde herhangi bir şey yapamaz oldum.

Gigafiber talep toplama için bir bağlantı paylaşıldı buradan talep verebilirsiniz.

1 Beğeni

Merhaba @dot.exe, sizi çok iyi anlayabiliyorum. İsteklerinizi ve taleplerinizi haklı olarak görüyorum. İsterseniz bize GigaFiber taleplerinizi hızlıca https://turk.net/gigafiber-istiyorum üzerinden iletebilirsiniz.