Gigafiber bina tesisatı

Gigafiber kuruldu diyelim binanın internet tesisatının güçlü olması gerekiyor mu eger güçlü değilse nerden anlıycam gigafiberin bina tesisatıyla ilgisi varmı yoksa tesisat kötü olsa bile iyi sonućlar alırmıyım

Tesisat kötü değil gibi yani eski bina değil 14 15 yıllık

Yahu daha gigafiber bağlanmamış. Tesisat kötüyse ne yapacam diyor. Aç bir destek kaydı istersen. Bizim insanlarımız tuhaf gercekten :grin:

1 Beğeni

Kabloları bağladılar kutuya modem gibi şeyi 1 aya takarlar

Gerçekten hıza ihtiyacı olanlar alamıyor bu hizmeti. Lafım şahsınıza değil. Bende fiber VAE kullanıyorum ama 100 mbit üstü göremiyorum. Umarım TurkNet ağı iyice genişletir de diğerleri yola gelir.

Giga da modeme kadar kablo çekiliyor kafanıza takmayın :hugs:

3 Beğeni

Çok teşekkür ederim peki sistemde gözüktükten sonra mı bina girişindeki kutuya modem gibi şeyi takıcaklar yoksa onu takıncamı gözükçek

Tüm büyüyü bozdunuz. Baglanana kadar kalpten goturecektim :joy:

1 Beğeni

Onlar size bilgilendirme yapacaklar ayrıca bina girişine bu binada gigafiber hizmeti vardır diye broşür bırakacaklar arada evden çıkıyor iseniz zaten görürsünüz.

Yapmayın yapmayın :upside_down_face::upside_down_face:

Teşekkürler çok sağol

1 Beğeni

Tesisat ile alakalı değil. Fiber kablo yoksa yeni fiber kablo çekilecek evinize kadar. Yani Her şey yeni. 1 Gigabit fiber verecekler :slight_smile: Bakır kablo ile karıştırmayın :slight_smile:

Kötü bir amacınız olmayabilir ama bu mesajınız ve tavrınız bence uygunsuz. İnsanlar bilmeyebilir. Zaten onun için gelip sormuş.

1 Beğeni

cengiz.kardesim yanlis anlama.ama.insanlarin yaZdiklarina degisik.cevaolar veriyorsunuz ve bi kac.yoruma.baktigimda.gigafiber konusunda.resmen almayin gibi konusuyosunuz acikcasi kotuluyonuz ben.sahsen yetkim.olsa sizi burda bir dakika.tutmam.hemen.hemen.tum.destek kayitlarinda.yorumlariniz.kirici alay edici

2 Beğeni

@EFG merhaba 17 temmuzda kutu koyuldu binaya bazı yorumlarda kutu konulduğunda bana yazın bilgi veriyim demişsiniz rica etsem bilgi alabilirmisiniz

1 Beğeni