Gigafiber Bina Kutusunda Yüksek Sinyal

Bugün kurukum için gelen ekip binadaki gigafiber kutusundakş sinyalin çok yüksek olduğunu bu sebeple kurulum yapamayacaklarını ilettiler sorunun 1 hafta içerisinde çözülebileceğini ilettiler yardımcı olabilecek biri varmı 30 ağustostan beri kurulum in bekliyordum şimdide bu sorun çıktı hızlı bir şekilde çözülebilmesi için yardımcı olabilecek biri varm @alperenatici

2 Beğeni

Selamlar @Arda2, foruma hoş geldiniz :raising_hand_man: Forum profilinize kayıtlı müşteri numaranız üzerinden hizmetinize ulaştım. Ekiplere konuyla alakalı bilgi aktardım. Öncelik ve hassasiyet talep ettim. En kısa sürede GigaFiber hizmetini deneyimlemeniz ve bu deneyimleri forumda paylaşmanız dileğiyle :rocket:

2 Beğeni

İlginiz için teşekkür ederim pazartesi günü kurulum için gelen ekip sorunun 1 haftada çözülebileceğini söyledi doğrumudur tahmini ne kadar sürede çözülür birde sorunun giderildiğinden benim nasıl haberim olicak

Doğrudur. Sorun çözüldüğünde ekipler sizinle iletişime geçer :innocent:

1 Beğeni

Herhangi bir gelişme varmıdır acaba arayıp soran gelen giden olmadı @alperenatici

Selamlar @Arda2, konu altyapı ekiplerine bildirildi. Sorun çözüldüğünde randevu için aranacaksınız :raised_hand:

1 Beğeni

@alperenatici 1 haftadır ne arayan var ne soran bi altyapı düzeltmek bu kadar mı zor olabilir daha ne kadar bekliyeceğim

1 Beğeni

Selamlar @Arda2, ekiplerle tekrar iletişime geçtim. Öncelik ve hassasiyet talep ettim :raised_hand:

2 Beğeni

@alperenatici teşekkür ederim umarım bu hafta sorun çözülmüş olur

Bugün 8.gün yine gelen giden yok ekipler neyi bekliyor anlamıyorum bir sorunu çözmek bu kadar uzun sürmemeli

1 Beğeni

Merhabalar, bölge yoğunluğu ve talep fazlalığından dolayı ekiplerin gecikmeleri olabiliyor fakat @alperenatici bey bu konu hakkında ekiplere önceliği iletmiş yani ekipler ellerinden geldiği kadar hızlı çalıştıklarını söyleyebilirim ve en kısa sürede sorunun çözüleceğini de diyebilirim.

1 Beğeni

Ekipler sorunu çözdüklerini ilettiler sıra randevu beklemekte bağladıklarında hız testini paylaşacağım ilgilenen moderatörlere teşekkür ederim

1 Beğeni

Sorunun çözülmesine sevindim, en kısa sürede GigaFiber deneyimlerinizi forumda paylaşmanız dileğiyle :rocket:

2 Beğeni

Dün kurulum yapıldı sonuç bu ama steamda indirme yaparken dalgalanma oluyor 10 mb yi zor görüyor bir ayarı fln mı yapılması gerekiyor

1 Beğeni

Download/Upload ve Ping değerleriniz gayet iyi. Fakat şöyle bir durum var ki şuanda kullandığınız hızı henüz her sunucu desteklemiyor. Yani (Steam veya Epic Games fark etmez) oyun dağıtım platformları indirme hızlarına bir limit koyarlar. Bu limitlerin üstündeki indirme hızlarına izin verilmez. Genelde internette bazı yöntemler oluyor, “Steam İndirme Hızı Arttırma” diye aratırsanız karşılaşırsınız fakat bende hiçbiri bir işe yaramadı. TurkNet’in bir blog yazısı var, detaylıca anlatılmış. Belki işinize yarayabilir.

İyi uçuşlar. :rocket:

https://turk.net/blog/steam-internet-hizi-arttirma-rehberi/