Gigafiber bağlantım çok fazla kopuyor

Merhabalar arkadaşlar kuzenime gigafiber bağlattık ama bağlattığımız günden beri günün yarısından fazlasında internet olmuyor internet olduğunda da 5g wifiye bağlanamıyor. İnternet ışığı bazen kırmızı yanıyor yanmasa bile internet olmuyor. Talep açıyoruz ama kısa kısa cevaplar veriyorlar maalesef buradan yetkili birine sesleniyoruz lütfen yardımcı olun (bende gigafiberliyim ama hiç kopma yaşamıyorum)

Merhaba, @burak1 Destek kaydı açtıktan sonra destek kayıt numarasını mesaj olarak atarsanız kontrol sağlaması için yetkili arkadaşa ileteceğim.

1 Beğeni

Destek Numarası: 53757292 @CKLasT 1 Hafta oldu bağlatalı gerçekten çok sıkıldık hocam ya yardımcı olursanız harbi seviniriz

modeminizi 5f1 sürümüne düşürün.

5g ile 2.4ghz ye farklı isim verin.

Eğer gpon da alarm veya pon ışığı kırmızı yanıyorsa kabloda bir sıkıntı oluşmuş olabilir

Hocam onu nasıl yapıcam

1 Beğeni

Hocam yanmıyor sadece arada modemde internet ışığı kırmızı yanıyor. Genelde kırmızı yanmadan bile internet olmuyor

Merhabalar, kaydınızı ben de takip ediyorum. Kopma probleminizin çözülmesi adına gereken adımlar en kısa sürede atılacak :handshake:

1 Beğeni

Çok teşekkür ederim şuan bile yok lütfen artık bitsin bu eziyet

1 Beğeni

Şu an sorunun düzeldiğini görüyorum. Teyit ederseniz konuyu çözüldü olarak kapatacağım :raising_hand_man:

Hocam ara ara düzeliyor ama çok fazla kesiliyor ya hep böyle mi gidecek bu

2 Beğeni

@alperenatici

Kaydınız üzerinden ekiplere bilgi verdim. Siz de kaydın kapanmaması adına kaydınız üzerinden mesajınızı iletebilirsiniz.

1 Beğeni