Gigafiber bağlantı

Gigafiber kutusu binaya konulduğu zaman eve kadar fiber optik kabloyu kim çekiyor biz mi TurkNet mi

TurkNet ekibi tarafından çekilmektedir.

Ben teknisyen olarak eve kadar kendim özenli şekilde korunaklı çekmek istiyorum sorun olur mu en kaliteli kabloyu kullanicam binanın mevcut durumuna göre cekicem sorun olur mu onlar için

Türk telekom altyapısıyla TurkNet kullanabiliyoruz peki TurkNet altyapısıyla Türk telekom kullanabiliyor muyuz meraktan soruyorum :D(konuyu saptırmış olabilirim kusura bakmayın)

Arka planda sorayım bilgi aldıktan sonra tarafınıza dönüş sağlayacağım.

TurkNet altyapısı üzerinden diğer operatörlerde hizmet verilmemektedir.

2 Beğeni

Online İşlemler Merkezi üzerinden önceden bildirirseniz kabloyu kendiniz çekebilirsiniz.

Peki teşekkürler hocam

Rica ederim, iyi günler dilerim :hugs:

Kral fiber optik kablo için en kaliteli ne kullanabilirsinki vdsl olsa anlarım eyv da

Knkam dış katmanı bir tık kalın olan var sarı değilde beyaz olan daha iyi birde ben kendim çekersem daha tertipli düzenli çekerim kendim de elektrik elektronik sistemleri teknisyeni olduğum için daha özenli yapıyorum

1 Beğeni

telekom şirketlerinin personelleri pek özenli çalışmıyolar arkadaş doğru söylüyor fazla iş yapmak için yalap şap yapıp gidiyolar çoğu zaman

1 Beğeni

Evet üstün körü yapılıyor belki zaman olmadığı için belki özen gösterilmediği için bilinmez ama ben kendim çekmeyi uygun buluyorum

1 Beğeni

Hocam kabloyu kanalin icinden mi geciriyorsunuz? Bunun bir yontemi var mi acaba? Binamiza fiber gelirse disardan veya bina icinden geciremem o yuzden soruyorum.

Kanaldan geçirmek çok zor eski binaysa hele imkansız gibi bişey ama doğalgaz borusunun yanından Kanal açılır o şekilde çekilir ben öyle çekiyorum

Yeni bina hocam. O yüzden kırıp dökme işine girmek istemiyorum. Neyse hayırlısıyla bir gelsin de internet o zaman düşünürüz :sweat_smile:

1 Beğeni