GİGAFİBER Arıza hk

Gigafiber iyi hoş ama dün geceden beri kesik arıza kaydı oluşturdum 48 saat içinde adresinize ekip gelecek diyor. gece 12den sonra oluşturduğum için iş emri bir sonraki güne kalmış böyle bir şey olabilir mi ya ben 48 saat internetsiz mi kalcam bu kesintiler çok sık olmaz umarım o yüzden vdsl hattı iptal ettirmedim.

Merhabalar, fiber hizmetlerde kesintiler olağandışı durumlar hariç minimum düzeydedir. Destek kayıt numaranızı iletirseniz kontrol sağlamak isterim :innocent:

modem modelini ve yazılım sürümünü yazar mısın

54006816 teşekkür ederim

zyxel vmg3625-t50b en son güncel olandan bir önceki 5f1 tarzı bişeydi modemle alakalı oldunu sanmıyorum direlt gpon kırmızı yanıyor

1 Beğeni

Sabah saatlerinde oluşturulan kaydınız saha ekiplerine aktarıldı. Adresiniz en kısa sürede ziyaret edilerek müdahale gerçekleştirilecek :raising_hand_man:

en kısa süre ne zaman hocam bağlantım yok sabahtan beri gece gitmişti dedim sabaha gelir çalışma vardır ama yok
saat 3 ne gelen ne giden var

Hayırlı olsun ustam kurulmuş biraz geç işliyo bizim kurulmadı hala sinyal yok diyip gittiler bekliyoruz 4 günden beri

Arkadaşlar geldi aşağıdaki gigafiber kutusuna gelen ana kabloda arıza varmış bildiriceklermiş tamir olacakmış falan filan ben alamadığım hizmete para ödicem böyle bişi olabilir mi yaaa

Yusuf Bey merhabalar, kullanamadığınız günler faturalandırmaz.

bana direk 140 lira fatura çıktı zaten ön ödemeli olduğu için bana iade mi yapıcaklar

İnternetiniz geldiği zaman destek kaydı açarak interneti kullanamadığınız günlerin faturadan düşülmesini isteyebilirsiniz.

turk.net/oim & 0 850 288 80 80 üzerinden fatura destek kaydı oluşturursanız gereken inceleme ve işlem sağlanır.

Bizdede sinyal yok demekki sendede oldu aynısı var bi sorunlar ama hadi hayırlısı bayramdan sonraya kalıcak demekki hepimizin

Hocam gigafiberde olabiliyor bu tür arızalar bende birkere 36 saat felan sürmüştü kesinti. Kullanamadığınız günleri faturadan düşüyor TurkNet o konuda şüpheniz olmasın.

bakalım artık geldi internet şu anda ama vdsl bağlantıyı da iptal ettirmiyorum bir kere daha kesilirse mecbur iptal edicem 3 gün kesinti demek benim için büyük zarar