Gigafiber altyapı talebi

Şuanda oturduğum konumda bir sürü site mevcut ve her sitede binlerce insan yaşıyor ve güzel bir İSS mevcut değil. sadece fiber altyapı olarak TurkNet yarar sağlıyor galiba o da Türk Telekom altyapısı ile fakat çoğu insanın türknetten haberi yok. burada saçma sapan 10 mbps lık iss tarifeleri kullanıyorlar internette çok fazla zaman geçiren ve çoçukları olan binlerce mağdur var ve buna ben de dahilim okulum ve çalışma stilim internet odaklı bu yüzden gigafiber altyapısı için bu bölgeye destek istiyorum hem biz mutlu oluruz hem siz yeterince mutlu olursunuz binlerce insandan adres: Ankara/Mamak/Araplar mahallesi/şehit yaver turan caddesi

İlgili birime iletiyorum…
Buradan da “GigaFiber - 1.000 Mbps'ye Kadar Dünya Hızında İnternet — TurkNet” Site sakini/Site yöneticisi olarak başvurularınızı iletebilirsiniz.

1 Beğeni

2021 yılı içerisinde planlanmıyor ve net bir süre verilememekte.

Biz normal apartmanda oturuyoruz, başvurursam dikkate alırlar mı? Yoksa sadece sitelere mi özel bu başvuru?

Apartman/Site olur, fark etmiyor.

1 Beğeni

Teşekkür ettim gerçi 3 gündür türknetten hizmet alamıyorum teknik ekipte yardımcı olmuyor hayal kırıklığına uğrattı bayağı

Arıza kaydı açtınız mı, gelen yanıt ve yapılan müdahaleler nedir?

Bu başvuru için site yönetimi ile anlaşma isteniyor sanırım fakat site yönetimi çok bu işlerle uğraşacak sıcakkanlı insanlar değil bireysel olarak başvurma ihtimalimiz yok değil mi site içine aslında binlerce insan yaşıyor sitede türknetinde işine gelir fakat site yönetimi ile uğraşmak zor iş

Merhaba
Site yöneticisi başvuru yapması durumunda eminim değerlendireceklerdir

gigafiber : İSTANBUL ANKARA VE İZMİR bölgesinde yaygınlaşıyor. Diğer bölgere daha getirilmedi