Gigafiber Aktivasyonu Yapılmıyor

Merhaba arkadaşlar tüm mahallenin Gigafiberi aktif birtek benimkinin aktivasyonu yapılmıyor ilgili kişilere iletiyorum onlarda saha ekibine iletiyorlar 1 haftadan fazla süredir saha ekibinden bilgi bekliyoruz. Hadi türk telekom fiber olsa bir şey demeyeceğim ama bu Fiber sizin fiberiniz ve bu fiberle ilgilenen yok saha ekipleri başına buyruk zaten oimden söylüyoruz aynı lafı agızlarında geveleyip duruyorlar böyle ortada kaldım. Bi ara santralde sorun var diyolardı şimdi ben dışında herkezin aktivasyonu yapılmış demekki sorun çözülmüş ama brnim fiberim aktif olmamış. Sizden ricam dtaylı ilgilenilmesi 2 senedir Gigafiber gelicek gelicek geldi yolun sonundayız bi sinyal gönderemediler. @EFG @alperenatici @moderators

Merhaba, kısa bir süre önce size özel mesaj üzerinden bilgi aktarmıştım.

1 Beğeni

Hocam ekipler takmıyorki hadi mahalle aktif olmasa bırazdaha sabır edicem ama bir benim aktif değil bu sizcede anormal bir durum değilmi

Endişelenmeniz gereken bir durum yok. Konu ilgili ekiplerin bilgisi dahilinde. En kısa sürede gereken işlem sağlanacak.

Umarım hocam 1 haftadır tık yok sabır sabır bir yere kadar.

Aynı olay bendede mevcut tüm cadde gigafiber gelmiş bir tek bende yok

1 Beğeni

Saha ekipleri kafasına göre çalışıyor bir disiplinleri yokki adam ister onu açar ister açmaz ona kalmış

sinirlerim bozuldu ya daha türknetli olmadan gigafiberi takip ediyordum sitede gelicek geliyor gibi ibareler vardı şimdi geldi anasını satayım nerdeyse tüm esenler gigafiber altyapısına sahip. Bende yolun sonundayım adamın keyfine kaldık artık paşa keyfi ne zaman isterse kaldırır ****** gider sinyali yollar cidden bu çalışma stili çok yanlış.

Artik burda her post gigafiber aktivite sorunu var heralde cok paylasim oluyor demekki sorun ciddi 1 aydir herkes aktive edilmiyor diye post aciyor

1 Beğeni

Gigafiber kullananlar gigafiber i alana kadar paylaşım yapıyor aldıktan sonra ortadan kayboluyor. :face_with_hand_over_mouth: Bu yüzden hep paylaşımlar bu şekildeymiş gibi görünüyor.

2 Beğeni

Evet ama harbiden bu 1 2 ay icerisinde aktive sorunu cok olmaya basladi onceden ben nadir gorurdum mahalleme ne zaman gelcek diye cok paylasilirdi simdivise aktive siz oyle diyorsaniz oyledir :cowboy_hat_face:

1 Beğeni

Bizim mahallede kullanana 50 abone ya vardır ya yoktur TurkNet reklam konusunda çok yetersiz. En azında broşür dağıt bişey yap yani dimi

Bu yıl 1 milyon abone yapmak için heryere kablo döşüyorlar. Haliyle benim gibi kablo döşenip aktif edilme sırası bekleyenler durumu konuşuyor. Daha önce kabloyu görenler az olabilir. Sorunda azdı. Kabloyu gören ben dahil diğer heycanlı arkadaşlar devamlı yazıyoruz. Söz benim fiberi aktif edin ortadan kaybolmam :smile:

2 Beğeni