GigaFiber Aktivasyon, Planlama ve Sinyal - Genel Konu

Doğrudur şuan zaten istanbul,izmir,ankara,tekirdağ ve kocaelide ilerliyorlar diye biliyoruz görüyoruz forumlarda o yüzden bende durumu dile getirdim.

1 Beğeni

Selamlar @sytehel, buradaki bildirimlerinize ek olarak Twitter ve diğer iki forum kanalı üzerinden bildirimde bulunduğunuzu görüyorum. Sizin için ekiplerle iletişime geçtik. Yoğunluktan dolayı ekiplerin dönüş yapması gecikebiliyor. Tek bir kanal üzerinden bildirimde bulunmanızı ve sabrınızı rica ediyorum. Teşekkürler.

2 Beğeni

Fakat ana omurgada Uşak yok o yüzden gelir mi bilemiyorum. :frowning:

1 Beğeni

Merhaba,

İstanbul Ataşehir Esatpaşa Mh. Sedir Sok. için alt yapı planlamanız var mıdır?

2 Beğeni

@alperenatici @ismailaygn

bizim mahallede şansıma ekibi gördüm masa da kutu montaj yapıyordu 1 saatte işlemi bitirdi kutuyu duvara koydu bize ne zaman aktivasyon gelir diye sordum montajlar bitince bu hafta aktivasyon verilir haftaya kadar bina içi kutu takılır dedi kavuşmaya az kaldı

3 Beğeni

Hangi mahalledesiniz bende Kazım Karabekir deyim Gaziosmanpaşa 5gune sinyal verilir dediler

1 Beğeni

Kutular bu şekilde kalmıyor herhalde daha montajı yapılacak sanırım

1 Beğeni

Merhaba Güngören Haznedar Mahallesinde çalışmalar başlamış mareşal çakmak mahallesine ne zaman gelir acaba tahmini

3 Beğeni

@piecess adam 1 saatte kutunun içini doldurdu montaj bitti duvara koydular yarın veya diğer gün duvara sabitleme yapacaklar

@Nusret bende aynı mahalledeyim montajcı bana bu hafta aktivasyon verilir haftaya kadar bina kutuları takılır dedi

1 Beğeni

Antalya ile ilgili herhangi bir bilgisi olan var mı?
En son planlama dahilinde demişlerdi ama hiç bir gelişme göremedik

1 Beğeni

Eyüp yeşilpınar tarafında kablolama çalışmaları başlamış

3 Beğeni

Başvuru yapalı neredeyse 2 hafta oldu ama hala bir gelişme yok. Sadece daireye kablo çekip hizmeti aktif etmek kaldı. Bakalım daha ne kadar bekliycez.

4 Beğeni

Arkadaşlar sizlere çok basit bir sorum olacak.

İstanbul/Gaziosmanpaşa/Kazım Karabekir mahallesinde oturuyorum.
12 Eylül 2022 yani dün, binamıza GigaFiber kutusu geldi.
Bu aşamadan sonra GigaFiber internetin sadece aktif olmasını beklemek mi kaldı?
GigaFiber internete geçmek ve kullanmak için sabırsızlanıyoruz.
Daha iyi anlayabilmeniz için resim paylaşacağım çünkü yanlış anlatmaktan korkuyorum.
Buyurun resim:

2 Beğeni

Özele bir bakar mısın?
Aynı mahalledeyiz de basit bir sorum olacak :slight_smile:

1 Beğeni

Kazım Karabekir’de dağıtım kutusu bekleyen yerlere montaj yapılıyor duvara sabitleme bekleniyor

@alperenatici @ismailaygn

1 Beğeni

@MartizeD ozele bakar mısın ayni mahalledeyiz

1 Beğeni

Merhabalar, öncelikle şimdiden hayırlı olsun. Bu aşamadan sonra TurkNet Gigafiber sorgulama ekranı üzerinden süreci takip edebilirsiniz. Adresiniz üzerinden altyapınızı aktif gördüğünüzde başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. İyi uçuşlar :rocket::upside_down_face:

2 Beğeni

Hocam altyapı sorgula gözüküyorsa başvuru yap. Ama başvuru yapsan da bekleyeceksin iki hafta oldu hala kurulum bekliyorum ben.

3 Beğeni

Kurulum zaten yapılmış olmuyor mu?
Kutuyu kurmuşlar işte :open_mouth:

1.sorum : Nereden bakacağım GigaFiber internetin aktif olup olmadığına? Her gün kontrol etmek istiyorum.

2.sorum : GigaFiber aktif olduktan sonra izlemem gereken adımlar ne olacak? TurkNet sağlayıcımdan modem isteyeceğim ve GigaFiber aktif oldu artık GigaFiber kullanmak istiyorum mu diyeceğim? Bu standart şeyler mi yapmam gerekenler?

1 Beğeni